Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 maja 2018

Niemieckie Ibbenbüren wspiera Jastrzębie w trudnych chwilach

Niemieckie Ibbenbüren wspiera Jastrzębie w trudnych chwilach
fot. kb /jastrzebieonline

Do Jastrzębia-Zdróju napływają słowa otuchy i kondolencje dla rodzin górników. Burmistrz naszego partnerskiego miasta Ibbenbüren przesyła zapewnienie o ich wsparciu.

- Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nieszczęśliwym wypadku, jaki zdarzył się w kopalni w Jastrzębiu-Zdroju. Nasze wyrazy współczucia kierujemy do rodzin tragicznie zmarłych górników. W tych pełnych napięcia godzinach łączymy się z Wami w nadziei, że akcja ratownicza górników wciąż uwięzionych zakończy się sukcesem – napisał burmistrz Ibbenbüren.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar w kopalni JSW. Pracowników ewakuowano Pożar w kopalni JSW. Pracowników ewakuowano

Wybuch metanu w czeskiej kopalni. Zginęło 13 górników. Wśród nich jastrzębianie Wybuch metanu w czeskiej kopalni. Zginęło 13 górników. Wśród nich jastrzębianie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
werbus09.05.2018 9:54

osiem lat rządów platformy podzieliło Polskę i polaków a teraz się mówi że to wina pis-u.Przecież jedna i druga partia ma swoje korzenie z solidarności tylko kryto tam było za małe...

Karma?09.05.2018 9:42

To nie "karma" wraca. To zło wraca. Raz wypuszczone niszczy wszystko co napotka. Ma rację ten co napisał, że ludzie popierający PiS mają w sobie wyhodowane zło. Tak samo jak słuchający Tadeusza Rydzyka. Kogoś, kto na co dzień zaprzecza głównej idei chrześcijaństwa. Dobru okazywanemu każdemu. Gdzie ono znika u tego człowieka?

Do Są ludzie i ludziska08.05.2018 23:05

Ty własnie wpisałes sie do tych drugich w twoim loginie. Wstyd mi ze jestes z Jastrzebia. I tak jak ktos tu juz mądry napisał: Pamietaj karma wraca ale czy Ty to w ogole rozumiesz?

Do dwoch inteligentnych.08.05.2018 21:36

Koledzy też hipisi? Co racja to racja, karma zawsze wraca.

Br08.05.2018 21:18

Brawo Ty i Ty. Brawo Wy.

do Są ludzie i ludziska08.05.2018 20:48

Wylewanie z siebie żółci i jadu na forach internetowych to domena naszego zawistnego polskiego narodu, mimo że niejeden wie że jest w jakiejś sprawie inaczej to napisze złośliwie, na przekór, byle tylko dosrać bo to łechcze jego głupi mózg że komuś dowalił i cieszy się z czyjejś tragedii bo to akurat jego i jego najbliższych nie dotyczy. Ale jestem głęboko wierzący (mimo że ateista) że takie zachowanie się zemści i to bardzo szybko czego życzę każdemu takiemu cwaniakowi w pisaniu ( bo oczywiście publicznie nie odważy się tego czy innego złego słowa powiedzieć bo może by dostał w ryja) aby spełniło się jak najprędzej i wiele bym dał aby zobaczyć wtedy minę takiego durnia.

Są ludzie i ludziska08.05.2018 19:52

Niemcy, którzy znają górnictwo, przesyłają słowa współczucia i otuchy. A my, mieszkańcy Jastrzębia staliśmy się swoimi wrogami. Chcemy się nawzajem zagryźć. Co widać w wielu wpisach, komentujących tą tragedię. Jest Jastrzębie ludzkie i Pisowskie - czyli ogromnie nienawistne do innych. I tak jest cała Polska. Nawet ilość tragedii na drogach znacznie wzrosła. Tych naszych też. Każdy głupi pozwolił na wyhodowanie w sobie nienawiści do innych z zalążka, które ma w sobie każdy, ale pilnuje żeby nie wyrosło. Ci, którzy mają zdrowy rozsądek nie pozwalają na rozwinięcie w sobie nienawiści.