Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
9 maja 2018

Piraci drogowi wpadli w ręce Policji

Piraci drogowi wpadli w ręce Policji
fot. Policja.pl

Jastrzębscy kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość kierowania samochodem. Przekonali się o tym policjanci z drogówki, którzy w poniedziałek prowadzili akcję prędkość.

Działania policjantów miały na celu przypomnienie użytkownikom naszych dróg o stosowaniu się do ograniczeń prędkości na poszczególnych odcinkach, a także wyeliminowanie „piratów drogowych” stwarzających niebezpieczne sytuacje na naszych drogach poprzez rzetelne naliczenie punktów karnych za poszczególne ujawnione wykroczenia drogowe.

- Mundurowi wykorzystali dostępny sprzęt służący do pomiaru prędkości. Podczas działań skontrolowano 69 pojazdów oraz ujawniono 49 wykroczeń polegających na przekroczeniu prędkości. Policjanci ponownie apelują do kierujących o zdrowy rozsądek i rozwagę! - mówi mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy jastrzębskiej Policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję

Zaczepił kobietę i groził nożem Zaczepił kobietę i groził nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
trybus14.05.2018 21:57

te wszystkie łapanki są już mega męczące...mam Yanosika bo bez tego ani rusz. Dajcie spokój, ile można stać i łapać

król14.05.2018 13:18

Przyznam szczerze, że takie kontrole prędkości jest dla mnie trochę już bezsensowe, sam sobie używam yanosika, aby mandatów nie łapać. Myślę, że stan dróg też pozostawia wiele do życzenia...

do kierowca10.05.2018 13:17

Policja takie coś ma w d...ie. Oni są nastawieni na wysokue mandaty, bo tylko za takie są nagradzani. Miesiąc temu rowerzysta-kolarz jadacy na KOLARZÓWCE , nowo wyremontowaną Mazowiecką, jechał sobie ulicą, a za nim korek 30 samochodów. Tuż obok ten głąb miał nowiutką ścieżkę rowerową, wybudowaną za grube miliony. Wszystko to się działo pod okiem policji, a "kolarzowi" włos z głowy nie spadł.

kierowca10.05.2018 10:08

Dziś o godzinie 8:36 na światłach z przejściem dla pieszych przy SUPERSAMIE w kierunku na centrum przeszedł młody mężczyzna z telefonem w ręku na CZERWONYM przed nosem radiowozu o numerze służbowym P288. Zero reakcji ze strony policjantów. Jest tam monitoring można sprawdzić. Jeżeli pieszy łamiący prawo nie poniósł konsekwencji to proszę ukarać załogę radiowozu za niedopełnienie obowiązków. Kierowca jak i pasażer powinni ponieść surową karę.

Portal proszę o rozpatrzenie tego.

Nikolae Chauchescu10.05.2018 9:04

Chciałem podziękować policji za czuwanie na ul.Libowiec, która jest torem wyścigowym dla mieszkańców SPS SCI. Miło jest patrzeć jak mieszkańcy sąsiednich powiatów są temperowani wysokimi mandatami. U siebie na wioskach jeżdzą ostrożnie, bo tam ich dzieci chodzą do szkoły.

Senoc09.05.2018 19:24

Wkoncu cos zrobili.

Do Archi09.05.2018 15:23

Policja ma codziennie mnóstwo roboty. Przygłupów tu nie brakuje. Widać to nawet po zwiększonej ilości wypadków. A opamiętania nie widać.

Pokaż wszystkie opinie (14)