Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
9 maja 2018

Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg

Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy pewnie zauważyli, że na terenie Jastrzębia prowadzone są prace remontowe. Budowane są nowe drogi, a te już istniejące przebudowywane.

Trwają prace związane z inwestycjami prowadzonymi na terenie miasta. Mowa tutaj o budowie czy też przebudowie dróg, w celu poprawienia komfortu ich użytkowania.

- Prace prowadzone są między innymi na ulicy Sienkiewicza. Firma ma tam za zadanie  wykonanie remontu nawierzchni  na długości 355,00 metrów i szerokości 3,80 metrów.  Koszt realizacji tej inwestycji opiewa na kwotę ponad 615 tys. zł. Jednocześnie prowadzone są również roboty budowlane związane z budowę drogi na ulicy Gołębiej - w zabudowie domków jednorodzinnych w rejonie ulicy Młyńskiej. Są na etapie asfaltowania - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł

JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
do radiowca10.05.2018 10:41

Jeżeli kanalizacja deszczowa "nowa" jest zła to niech odpowiedzialność finansową za przebudowę poniesie ktoś kto zawalił - projektant czy firma co projektu nie trzymała.

U nas w UM jest tak że zawsze zawalą a czekają do poprawki aż mnie okres gwarancyjny. W taki wypadku karę powinna naczelnik infrastruktury i jej podwładni ponieść.

Czy ktoś w końcu się weźmie za tych nieudaczników w UM co szastają naszymi pieniędzmi?

Radio Teheran10.05.2018 1:03

@Gość09.05.2018 14:47
"Byłeś na Mazowieckiej ?"

Dzis robotnikow na chodniku bylo 10x wiecej niz pieszych.
Obiecana droga rowerowa bedzie chyba dla rowerow lewitujacych - nie zanosi sie, ze normalna powstanie.
I czeka przebudowa nowej kanalizacji deszczowej.

do Gość Dziś o 12:4009.05.2018 22:46

Kilku ważnych tego miasta a reszta to biznesmeni i majętni ludzie. Przeciętnych jest tam z 4 może 6.
W planach na przyszłość jest ogrodzenie terenu płotem i szlabany na wjazdach.

Z czystej ciekawości jak pojawi się w nocy auto na nie ich blachach to do 5 minut jest patrol policji na miejscu. Wszak jeden owad policyjny ważny w tym mieście też tam mieszka.

Wiejska09.05.2018 20:01

Z osiedla Złote Łany na Moszczenicy chcą zrobić getto. Zamykają dojazd z każdej strony, a w środku osiedla sadzawka, tak dla rozrywki.

Gość09.05.2018 19:31

Następna akcja "MOST" zamknięty w moszczenicy na osiedlu.

Gość09.05.2018 14:47

Radiowiec ! Byłeś na Mazowieckiej ? Czy twoje gały zauważyły nowy asfat po którym się jeżdzi od września ubiegłego roku a nowe chodniki wzdłuż tej ulicy i oświetlenie ? Może szkiełka są ci już potrzebne ?

do Radio Teheran09.05.2018 12:43

Jak Ci tak wszystko nie pasuje w Jastrzebiu to dlaczego tu mieszkasz? Po co wszystko komentujesz? W życiu Ci nie wyszło że się w komentarzach wyżywasz? Niech budują, remontują. Wszędzie się tak robi i jest dobrze ale w Jastrzębiu zawsze musi być hejt na wszystko...

Pokaż wszystkie opinie (15)