Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 maja 2018

Pobicie w bloku. Sprawcy zostali ujęci przez Policję

Pobicie w bloku. Sprawcy zostali ujęci przez  Policję
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wpadli do jednego z mieszkań na ul. Gagarina i pobili lokatora. Ukradli zegarek i papierosy. Trafili do aresztu. Grozi im 18 lat więzienia.

Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wtargnęli do jednego z mieszkań przy ulicy Gagarina, a następnie doprowadzili 24-latka do stanu bezbronności i go pobili. Agresywni mężczyźni zabrali poszkodowanemu zegarek oraz papierosy. Następnie, grożąc mu, skradli pieniądze i uciekli. W mieszkaniu była również 33-latka, którą jeden z napastników uderzył pięścią w twarz.

- Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 maja. Mundurowi szybko ustalili tożsamość sprawców i zatrzymali ich w jednym z mieszkań przy ulicy Armii Krajowej, już pół godziny po zdarzeniu. W środę na wniosek policjantów i prokuratora, sąd zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Z uwagi na to, że mężczyźni przestępstw tych dopuścili się w warunkach recydywy, w więzieniu mogą spędzić nawet 18 lat. O ich dalszym losie zadecyduje sąd - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Janusz11.05.2018 11:13

Jakie pobicie? To był napad z włamaniem itd.

Ja11.05.2018 10:32

Sam jesteś patola ( gość 10.05 18 g 21:51) nie wiem po co czytasz i się nakrecasz pozdrawiam NIE -patola

Gość10.05.2018 21:59

przestańcie pisać newsy z Gagarina co mnie patola obchodzi.

Lek dla społeczeństwa10.05.2018 17:22

Jedynie kara śmierci może wyleczyć społeczeństwo i zlikwidować choć jedno zagrożenie. Bandyci nie liczą się z nami. Dlaczego my mamy się litować na nimi? To recydywiści, wiedzą jak jest w więzieniu. Tam się czują lepiej niż na wolności. Nie dajmy im tej satysfakcji. Zwłaszcza, że musimy ich utrzymywać. Już kilka razy były tu propozycje pracy więźniów. Jeśli nie zdołają zarobić na siebie w więzieniu to niech zdychają. Nie mogą być wspomagani przez rodziny przesyłanymi im pieniędzmi. Muszą sami zarobić.
Kto za?

Bizon10.05.2018 16:49

18-lat ciekawe.

Deidra10.05.2018 15:49

To przy ulicy Gagarina czy na ?Manhattanie?? Bo to są dwa różne miejsca...

Janusz Nosacz 10.05.2018 13:40

na dobry poczatek proponuje polamac gnaty