Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 maja 2018

Na OWN znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej

  • Na OWN znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej
  • Na OWN znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej
  • Na OWN znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej
  • Na OWN znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej
Więcej zdjęć:
fot. Łukasz Parylak / UM Jastrzębie

Prace w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego trwają. W czwartek około godziny 17:00 znaleziono tam niewybuch z czasów II wojny światowej.

- W czwartek około godziny 17:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o tym, że na placu budowy Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Na miejsce udał się policjant, który potwierdził, że znajduje się tam pocisk moździerzowy. Powiadomiono saperów z Gliwic, którzy usuną niewybuch - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W piątek przed południem na miejscu pojawili się saperzy, którzy zabezpieczyli ładunek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
ej14.05.2018 13:31

Pocisk będzie wykorzystany podczas Dni Jastrzębia - zamiast fajerwerków

do Marek11.05.2018 23:28

Nie okazuj swojej chorobowej zazdrości. Ona, też nie wie, co pozwala wam na pisanie negatywów. Skąd się w was bierze taka małość? Bozia nie dała rozumu, bo nie było już go gdzie zmieścić? Złość na wszystko wszytko wypełniła każdy zakątek mózgu? Czy może popieracie, jednie słuszną partię "prawych i solidarnych z sobą", cechującą się niszczeniem wszystkiego za co się biorą.

Gość11.05.2018 22:58

Za wice prezydenta powinni dać tę Panią z głównej hali na informacji. Pani ta wie wszystko i na pewno by była lepszym prezydentem od tego co teraz mamy.

O co ten hałas11.05.2018 18:59

Opinia Marka jest dosadna ale bardzo prawdziwa. Czy mamy się dawać kierować nieudacznikom? To jest nasze miasto. My tu mieszkamy i chcemy żyć wygodnie i spokojnie. A nie politykować i walczyć z głupotą.
Za mało te strusie nawywijały?

Ona 11.05.2018 16:06

Brawo marku!! Poziom pewnie ten sam :D

Do marek11.05.2018 14:29

Niewypałem to jest twój komentarz.

Marek11.05.2018 12:04

Niewypał to jest nowy prezydent , doświadczony handlowiec z Decathlonu . Może znajdzie wspólny język z radnym Andrzejem ? Wszak sport to ich wspólna pasja !