Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 maja 2018

JSW: Woda się obniżyła, ale dalej nie można przeszukać chodnika

JSW: Woda się obniżyła, ale dalej nie można przeszukać chodnika
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ciągu ostatniej godziny (14:00-15:00) poziom wody w przeszukiwanym chodniku obniżył się o kilkanaście centymetrów. To jednak zbyt mało by można było prowadzić dalsze prace ratownicze. Na razie nie można przeszukać chodnika.

O godzinie 15:00 Jastrzębska Spóła Węglowa poinformowała o postępach akcji ratunkowej. Na razie nie ma dobrych informacji.

- Woda spływa do zalewiska z dwóch kierunków tworzących skrzyżowanie. Kompozytowa pompa szlamowa skutecznie pracuje, a lustro wody systematycznie opada. Wyłaniają się elementy konstrukcyjne wzmacniające skrzyżowanie chodnika H-10 z chodnikiem podścianowym H-2 - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Przerobka12.05.2018 23:35

Jest mi wstyd. Pomodle się za was wszystkich. Boże daj, im wieczne spoczywanie

do arek12.05.2018 23:35

A co w tym dziwnego? Te pompy pewnie jak większość mają ze 20, 30 lat są już dziesiątki razy remontowane. Nie dziwiłoby mnie jakby je już pare razy wymieniali, jak na jasmosie. oczywiście, najpierw trzeba znaleźć odpowiedni sprzęt, bo każdy wie, że na zofiówce nic nie ma i żeby gdzieś dać - to najpierw trzeba gdzieś zdemontować, a to trwa... oj trwa...

Przerobka12.05.2018 21:54

Nie czytajcie tych głupot. Tylko lud, ie bez rozumni piszą głupoty. Polecam y, modlitwie za górników Poszukiwanych,i za zastępy górnicze, niech was bóg chronii

Zohan12.05.2018 21:15

no przecież akcja przedłuży się do poniedziałku bo za weekend 100% płacą. Zegarmistrze ja na was liczę...

żona emeryta 12.05.2018 19:22

Mój mąż jest na emeryturze już kilka lat . Jest mi okropnie wstyd za was , celowo nie napiszę wielką literą, bo nie mam do was szacunku. Mam nadzieję że to piszą debile którzy nie mają nic wspólnego z kopalnią . Nie pozdrawiam ...

Srk12.05.2018 19:19

Kalfusy pieprzene.pojdziedzie do zakladu pogrzebowego to wam sie odechce glupot.bedziecie doly kopac fla siebie gnoje jedne

arek12.05.2018 19:15

Wy obie chyba jaja robice,minelo prawie 2 doby i poziom wody obnizyl sie o kilkanascie centymetrow....
Wy nas ludzi z Jastrzebia macie za idiotow????

Pokaż wszystkie opinie (15)