Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-2°
13 maja 2018

Zofiówka: Odnaleziono ciało drugiego górnika

Zofiówka: Odnaleziono ciało drugiego górnika
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z soboty na niedzielę, ratownicy odnaleźli kolejnego górnika. Jego ciało znajdowało się w zalewisku. W dalszym ciągu poszukiwany jest jeszcze jeden górnik.

- Ratownicy zlokalizowali jego ciało w zalewisku, podczas wypompowywania wody. Akcja trwa nadal, w dalszym ciągu poszukiwany jest jeden górnik - informuje JSW.

Kilka godzin wcześniej odnaleziono ciało drugiego z trzech poszukiwanych w ostatnim czasie górników.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Adam Gawęda odwołany z funkcji wiceministra Adam Gawęda odwołany z funkcji wiceministra

Prezydent Hetman apeluje do premiera Morawieckiego Prezydent Hetman apeluje do premiera Morawieckiego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
inzynier BOLEK14.05.2018 8:37

Wy buraki nie wyobrazacie sobie co Ci ludzie przeżywali jak gineli !To jest tragedia ! Też pracuję na kopalni i budzi to we mnie duży lęk !

Xap14.05.2018 6:12

Człowiczenstwo zeszło na psy a empatia do lamusa. Chwilami wstydze sie ze jestem człowiekiem patrzac na wpisy ludzi którzy maja za nic ludzkie życie. Szcześć Boże.

IK13.05.2018 22:43

Nie jestem ani żona górnika ani nie pracuje na kopalni... Tragedia która rozegrała się ponad tydzień temu na Zofiowce, dotknęła mnie tak jakby był mi tam ktoś bliski... Szczerze współczuję najbliższym tych którzy tam zginęli i wyrażam wielki szacunek dla tych, którzy walczyli i walczą do końca, aby znaleźć ostatniego z górników... Miałam okazję raz zjechać na dół i podziwiam tych, którzy zjeżdżają tam co dzień... Osoby które piszą te żenujące komentarze albo są chorzy psychicznie albo nie mają pojęcia co piszą.... Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

żona_górnika13.05.2018 22:29

Ludzie, stała się tragedia... Na chwilę choć spojrzyjcie na rodziny tych górników!! Nie kłóćcie się, nie zazdrośćcie.. Choć w takiej ciężkiej dla nich chwili.. więcej empatii... :( Nie są ważne elektrownie, akcje jsw, zarobki ratowników.. Ważne, że zginęli niewinni mężczyźni - mężowie, ojcowie...
Ogromne wyrazy współczucia dla żon, dzieci, rodziców zmarłych górników.. A zmarłym - wieczny odpoczynek...

do zen13.05.2018 22:21

Z tego co wiem to Borynia od lat ma się dobrze a Zofiówka dopiero zaczęła jechać jak przyszedł Pawlinow

kot13.05.2018 21:56

Dlaczego chodnik bez znaczenia dla kopalni był obłożony w sobotę. Czy to prawda, że obłożenie planuje TG M.K.

Sygnalista13.05.2018 21:10

Szanujmy się ludzie bo życie jest kruche i każdy z nas ma swój czas.

Zus13.05.2018 20:33

Wiecznie trzeba do was dokładać

Tępy ryl13.05.2018 20:15

Powiem tym co mają w dupie górników i górnictwo,..... Jak by nie węgiel to byś nie miał w domu prądu i żył jak jaskiniowiec. Bo elektrowni atomowej nie mamy i długo mieć nie będziemy..... Więc dla zasady pomyśl zanim coś napiszesz tempaku jeden z drugim

mysz13.05.2018 18:06

Zamilczcie chociaż w takich chwilach

Pokaż wszystkie opinie (27)