Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 maja 2018

Lyneel, Hain i Gunia w Jastrzębskim Węglu

Lyneel, Hain i Gunia w Jastrzębskim Węglu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do Jastrzębskiego Węgla dołączają kolejni zawodnicy. Kolejni trzech zawodnicy to Julien Lyneel, Piotr Hain i Dawid Unia.

Piotr Hain i Dawid Gunia grają na pozycji środkowego bloku. W ostatnim sezonie obaj reprezentowali Cuprum Lubin. Piotr Hain miał okazję w przeszłości reprezentować Jastrzębski Węgiel. Obaj zawodnicy pochodzą ze Śląska.

- Bardzo dobrze wspominam tamten czas spędzony w Klubie, pomimo tego, że nie był to rewelacyjny sezon, jeśli chodzi o wynik, a Klub borykał się wówczas z kłopotami finansowymi. Fakt, że czułem się w Klubie dobrze, też miał dla mnie znaczenie, kiedy podejmowałem decyzje o powrocie do Jastrzębia - powiedział Piotr Hain.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel przegrywa u siebie z Czarnymi Radom Jastrzębski Węgiel przegrywa u siebie z Czarnymi Radom

Jastrzębski Węgiel pokonuje Zenit Kazań 3:1! Jastrzębski Węgiel pokonuje Zenit Kazań 3:1!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość do Adi19.05.2018 0:38

A tera tą kasa rzyga prezes i jego kolesie . Bawia sie i rozbijaja za górniczą robotę.

Adi18.05.2018 15:58

Najlepiej (gosciu z 15,26), żeby te kase dali Tobie i od razu zrobili z Ciebie prezesa atakującego, utworzyłbyś zw.zaw siatkarzy górniczych i wtedy byłoby najlepiej, bo miałbyś stanowisko a kasą mógłbyś rzygać.

Do Wasabi17.05.2018 9:43

Albo cały sezon w pierwszej 6 Cuprum...

Gość14.05.2018 15:26

Wstyd wstyd jal można chwalic sie zakupem zawodników za górnicze pieniądze w tak ciężkim okresie dla braci górniczej. Dopiero dzisiaj je zlozylo konfolencje na instagramie. Jsw oglasza zalobe a prezes jw nie czuje sie jastrzebianinem. Jest nim jak bierze kase . Wstyd . Odwolajcie tego goscia na co jeszcze czekacie. N8kt tak jak on n8e zniszczył wizerunku klubu.

Gość14.05.2018 11:36

Kiedy się ma za dużo kasy to kupuje się co roku nowy skład, zatrudnia zagranicznych trenerów i nie osiąga się sukcesów.

Wasabi14.05.2018 10:52

Sorry, ale Gunia to jakieś nieporozumienie. Tacy zawodnicy jak on to graja najwyżej w II lidze.