Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 maja 2018

Ulica Gagarina: 12-latek potrącony przez samochód

Ulica Gagarina: 12-latek potrącony przez samochód
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek około godziny 6:53 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o potrąceniu nastoletniego chłopaka na ulicy Gagarina.

Na miejsce, czyli na przejście dla pieszych przy ulicy Gagarina, został natychmiast skierowany patrol drogówki. Policjanci zajmują się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zdarzenia.  Oprócz mundurowych wezwano zespół ratownictwa medycznego. Według wstępnych informacji 12-letniemu chłopakowi nic się nie stało, doznał jedynie otarcia prawej ręki. Według relacji świadków poszkodowany wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Kierowca pojazdu był trzeźwy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Stiv17.05.2018 7:05

To była kwestia czasu, kto tamtędy przejeżdża wie jak to tam wygląda. Teraz władzę miasta powinny zainterweniowac, postawić wysokie barierki i sygnalizację świetlną, do tego progi zwalniające i fotoradar dwustronny.

Krzysiek 15.05.2018 14:42

Nie macie pojęcia co tam się stało. Jestem tatą tegoż chłopca które auto potrąciło. Przewóz którym jeździ codziennie do szkoły przyjechał dziś wcześniej, syn stał przed pasami i zaglądał czy mu nie odjedzie. Zatrzymała się jedna pani żeby przeszedł przez pasy i kiwnela mu ręką że może przejść, syn zasugerował się tym i nie obejrzawsz się jeszcze raz wszedł na pasy, a Pan który jechał z przeciwnej strony nie zdążył wychamowac. Nie mówię że kierowca który potrącił mi syna, mógł się zastanowić że auto z naprzeciwka się zatrzymało przed pasami. Szczęściem w nieszczęściu było to że kierowca jechał wolno.Na koniec dodam tyle, że nie wiecie dokładnie co tam się stało to nie piszcie komentarzy które nie mają sensu. I jeszcze jedno do kierowcy nie mam pretensji.

Prawdomowny15.05.2018 12:50

@Do prawdomówny: nie sadze. Dobrze wiem co tam się dzieje i takie barierki w zupełności by wystarczyły. Wierz mi.

smolka15.05.2018 9:10

Gagarina hahahahahaha

inzynier BOLEK15.05.2018 8:53

jest tam tablicka predkosci " :) , :( " takze to wystarczy

Do prawdomówny15.05.2018 8:41

Chyba nie zrozumiałeś kontekstu - co pomogą barierki skoro tam często biegają same dwu-trzyletnie dzieci? Jak rodzic się dzieckiem interesuje to on jest jego aniołem stróżem. Jak takie dziecko biega w samopas to żadne zabezpieczenia nie pomogą...

Asika15.05.2018 7:51

Na Gagarina powinien stale stać drogówka bo jeżdżą tam idioci z taką prędkością ze szok.Postawili tam pretkosciomierz i myślą ze to coś daje.

Pokaż wszystkie opinie (9)