Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 maja 2018

Czad zaatakował na Poznańskiej. 44-latka reanimowało pogotowie

Czad zaatakował na Poznańskiej. 44-latka reanimowało pogotowie
fot. PSP Jastrzębie

W środę jeden z mieszkańców ulicy Poznańskiej ucierpiał w wyniku ulatniania się czadu z piecyka gazowego. Mężczyznę reanimowało pogotowie. 

- W środę Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej otrzymała informację o ulatniającym się tlenku węgla z piecyka gazowego. Strażacy udali się do bloku wielorodzinnego przy ulicy Poznańskiej. Wcześniej na miejscu był już obecny zespół ratownictwa medycznego, który reanimował 44-letniego mężczyznę. Został on przewieziony do szpitala. Strażacy za pomocą urządzeń pomiarowych stwierdzili obecność czadu, który ujawnił się po uruchomieniu piecyka gazowego. Sprawdzono inne mieszkania w tym pionie, pod kątem występowania niebezpiecznego gazu. Stwierdzono jego obecność w dwóch lokalach - informuje st.kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
koko17.05.2018 18:53

A pogotowie wzywali z Wodzisławia śląskiego bo i nas na jastrzębie, Pawłowice i wioski obok są 2 sprawne karetki. To jest lepsza zmiana. Trzeba reanimowac ale nasze pogotowie.

gość17.05.2018 17:57

Czujnik tlenku węgla - koszt około 100 zł - rozwiąże wszystkie problemy. Mamy go od lat i sprawdza się na wspaniale. Nie wieleki wydatek a zapewnia bezpieczeństwo wszystkim!!!!

Prawdomowny17.05.2018 16:09

Wsadzić czada do więzienia.

Seboc17.05.2018 15:26

Dziwne ze pogotowie zdarzylo na czas. Jest to ostatnia instytucja panstwowa ktora darze zaufaniem.

stachu17.05.2018 14:27

A wystarczy zainwestowć ok 100 zł w czujnik tlenku węgla.....

KAZ17.05.2018 14:03

Przyjedzie Duda sprawdzić stan zdrowia poszkodowanego?