Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
17 maja 2018

Czad zaatakował na Poznańskiej. 44-latka reanimowało pogotowie

Czad zaatakował na Poznańskiej. 44-latka reanimowało pogotowie
fot. PSP Jastrzębie

W środę jeden z mieszkańców ulicy Poznańskiej ucierpiał w wyniku ulatniania się czadu z piecyka gazowego. Mężczyznę reanimowało pogotowie. 

- W środę Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej otrzymała informację o ulatniającym się tlenku węgla z piecyka gazowego. Strażacy udali się do bloku wielorodzinnego przy ulicy Poznańskiej. Wcześniej na miejscu był już obecny zespół ratownictwa medycznego, który reanimował 44-letniego mężczyznę. Został on przewieziony do szpitala. Strażacy za pomocą urządzeń pomiarowych stwierdzili obecność czadu, który ujawnił się po uruchomieniu piecyka gazowego. Sprawdzono inne mieszkania w tym pionie, pod kątem występowania niebezpiecznego gazu. Stwierdzono jego obecność w dwóch lokalach - informuje st.kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie dajcie się zabić! Policja ostrzega Nie dajcie się zabić! Policja ostrzega

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
koko17.05.2018 18:53

A pogotowie wzywali z Wodzisławia śląskiego bo i nas na jastrzębie, Pawłowice i wioski obok są 2 sprawne karetki. To jest lepsza zmiana. Trzeba reanimowac ale nasze pogotowie.

gość17.05.2018 17:57

Czujnik tlenku węgla - koszt około 100 zł - rozwiąże wszystkie problemy. Mamy go od lat i sprawdza się na wspaniale. Nie wieleki wydatek a zapewnia bezpieczeństwo wszystkim!!!!

Prawdomowny17.05.2018 16:09

Wsadzić czada do więzienia.

Seboc17.05.2018 15:26

Dziwne ze pogotowie zdarzylo na czas. Jest to ostatnia instytucja panstwowa ktora darze zaufaniem.

stachu17.05.2018 14:27

A wystarczy zainwestowć ok 100 zł w czujnik tlenku węgla.....

KAZ17.05.2018 14:03

Przyjedzie Duda sprawdzić stan zdrowia poszkodowanego?