Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 maja 2018

Problem z kolejnym wiaduktem - ul. Nepomucena zamknięta

Problem z kolejnym wiaduktem - ul. Nepomucena zamknięta

Zamknięty jest przejazd pod wiaduktem PKP na ulicy Nepomucena. Zły stan techniczny mostu wyklucza użytkowanie drogi.

Jak informuje jastrzębski magistrat, nadzór budowlany wydał decyzję nakazującą PKP - właścicielowi obiektu, wykonanie niezbędnych robót budowlanych bądź rozbiórkę obiektu z troski o bezpieczeństwo mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. To również Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego zadecydował, że ulica Nepomucena została zamknięta dla ruchu pojazdów na odcinku od ulicy Warszawskiej do parkingu przy Kościele pw. św. Katarzyny. Objazd będzie odbywał się ulicami Północną, Grodzką i Pszczyńską.

- Rozmawiamy z PKP, by podjęli jak najszybsze działania zmierzające do znalezienia najlepszego rozwiązania dla tej sytuacji. Zależy nam na przywróceniu ruchu drogowego na ulicy Nepomucena - komentuje Roman Foksowicz, zastępca prezydenta miasta.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (43)
do psychicznych18.06.2018 13:47

Wrócicie do logicznego myślenia. Przywróćcie w sobie uczciwość. To nie jest trudne.

Inny Gość24.05.2018 8:18

Radny Piechoczek, weź się do roboty. Twoje Górne się sypie!

Gość23.05.2018 21:16

Następny most zamknięty na ul. Kolejowej.
Kiedy UM zamykają na stałe i rozbierają wiadomo już coś?

Gość22.05.2018 22:35

A może by tak któreś z mądrych włodarzy pomyślał i zorganizował tam odpowiednie oznakowanie? Bo nic nie ma aż do momentu samego wlotu z "górki" jest zakaz ruchu. Dziś około 13:15 2 auta tam się zamieszały a pajace se SM stały kilka metrów dalej na parkingu pod LAGUNĄ i się śmiały.

Portal - podziałajcie w tej sprawie co nieco.

Obserwator22.05.2018 19:12

Za rządów pani Hetman Jastrzębie Górne padło. Trzeba jeszcze wyburzyć wszystko, co przypomina o niegdysiejszej cywilizacji. Pozamykać sklepy. Wyburzyć ślady kolejnictwa. Tylko remiza i festyny z zespołem "Kwaśnica Bavarian Show", jak ostatnio. Nazwa odstraszyła niejednego.

Obserwator22.05.2018 8:07

Naiwna jest nadzieja, że po zburzeniu wiaduktu poprawi się sytuacja pieszych. Teraz samochody rozwiną maksymalną prędkość, a do tej pory niektórzy zwalniali.A ponieważ na cokolwiek w tej dzielnicy władze nie mają pieniędzy, pobocza na pewno nie będzie.

gość21.05.2018 7:17

Urząd miasta można zamknąć, ale bezzwłocznie należy go przewietrzyć bo jest strasznie duszno i ciasno. Wszyscy młodzi pracownicy zarabiają obecnie wielką kasę bo nie mają dodatku za wysługę lat, który przysługuje po 5. letnim stażu pracy. Starzy stażem i wiekiem pracownicy mają maksymalny dodatek za wysługę w wysokości 20 % od wynagrodzenia zasadniczego. W tym UM zarabiają bardzo dobrze. Każdy z wielkiej kadry kierowniczej ma swoją pulę na podwyżki!!!!

Pokaż wszystkie opinie (43)