Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
21 maja 2018

Złodzieje włamali się do salonu gier

Złodzieje włamali się do salonu gier
fot. KMP Jastrzębie

Tym razem złodzieje na swój celownik wzięli salon z automatami do gier. Pod osłoną nocy włamali się do niego i ukradli pieniądze.

W ubiegłym tygodniu niemiłą niespodziankę przeżył właściciel salonu gier z automatami, który znajduje się przy ulicy Wielkopolskiej, kiedy zobaczył, że doszło do włamania.

- Właściciel salonu gier powiadomił Komendę Miejską Policji. Przybyły na miejsce patrol potwierdził zdarzenie. Okazało się, że łupem złodziei padło ok. 5 tys. zł. Mundurowi prowadzą postępowanie w tej sprawie - informuje oficer prasowy jastrzębskiej Policji Bogusława Dudek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Oko proroka21.05.2018 9:27

Przestępca doniósł na przestępcę ,te salony są nielegalne