Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
21 maja 2018

Złodzieje włamali się do salonu gier

Złodzieje włamali się do salonu gier
fot. KMP Jastrzębie

Tym razem złodzieje na swój celownik wzięli salon z automatami do gier. Pod osłoną nocy włamali się do niego i ukradli pieniądze.

W ubiegłym tygodniu niemiłą niespodziankę przeżył właściciel salonu gier z automatami, który znajduje się przy ulicy Wielkopolskiej, kiedy zobaczył, że doszło do włamania.

- Właściciel salonu gier powiadomił Komendę Miejską Policji. Przybyły na miejsce patrol potwierdził zdarzenie. Okazało się, że łupem złodziei padło ok. 5 tys. zł. Mundurowi prowadzą postępowanie w tej sprawie - informuje oficer prasowy jastrzębskiej Policji Bogusława Dudek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Oko proroka21.05.2018 9:27

Przestępca doniósł na przestępcę ,te salony są nielegalne