Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 26°19°
21 maja 2018

Policjanci i strażacy przeczesywali las przy ul. Podhalańskiej

Policjanci i strażacy przeczesywali las przy ul. Podhalańskiej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W sobotę po południu mieszkańcy mogli zobaczyć policjantów i strażaków, którzy przeczesywali las przy ulicy Podhalańskiej w poszukiwaniu starszego mężczyzny.

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęła informacja, że rodzina poszukuje starszego mężczyzny – mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. W akcję poszukiwawczą oprócz policjantów włączyli się Państwowa Straż Pożarna oraz strażacy ochotnicy z OSP Ruptawa, OSP Moszczenica, OSP Jastrzębie Górne. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy mężczyznę udało się odnaleźć.

O sprawie będziemy informować 

Polub i udostępnij
Czytaj też

16-latek posługiwał się cudzym dowodem osobistym 16-latek posługiwał się cudzym dowodem osobistym

Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Marek21.05.2018 10:39

Twoja wypowiedź jest bardzo wstrętna i źle o tobie świadczy. "Gorol;" to powinieneś się nazywać!!! Ewentualnie burak - ćwikła!

Marek21.05.2018 9:31

Niedługi będzie to norma. Jastrzębie za 5-10 lat miasto jak dom starców. Przyszłość w tym mieście ma tylko cmentarz w Ruptawie. W sumie to dobrze, jak szybko gorole tu na ziemi Śląskiej się pojawili, tak szybko stąd znikną

egon21.05.2018 8:41

dziadek poszedł na grzyby a tu wielkie larum i to w biały dzień!!! skoro wiedzieli gdzie poszedł to po co te straże ...mogli sami się przejść do lasu i go odszukać!!! obciążyć ich kosztami tej akcji.