Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
21 maja 2018

Policjanci i strażacy przeczesywali las przy ul. Podhalańskiej

Policjanci i strażacy przeczesywali las przy ul. Podhalańskiej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W sobotę po południu mieszkańcy mogli zobaczyć policjantów i strażaków, którzy przeczesywali las przy ulicy Podhalańskiej w poszukiwaniu starszego mężczyzny.

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęła informacja, że rodzina poszukuje starszego mężczyzny – mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. W akcję poszukiwawczą oprócz policjantów włączyli się Państwowa Straż Pożarna oraz strażacy ochotnicy z OSP Ruptawa, OSP Moszczenica, OSP Jastrzębie Górne. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy mężczyznę udało się odnaleźć.

O sprawie będziemy informować 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Marek21.05.2018 10:39

Twoja wypowiedź jest bardzo wstrętna i źle o tobie świadczy. "Gorol;" to powinieneś się nazywać!!! Ewentualnie burak - ćwikła!

Marek21.05.2018 9:31

Niedługi będzie to norma. Jastrzębie za 5-10 lat miasto jak dom starców. Przyszłość w tym mieście ma tylko cmentarz w Ruptawie. W sumie to dobrze, jak szybko gorole tu na ziemi Śląskiej się pojawili, tak szybko stąd znikną

egon21.05.2018 8:41

dziadek poszedł na grzyby a tu wielkie larum i to w biały dzień!!! skoro wiedzieli gdzie poszedł to po co te straże ...mogli sami się przejść do lasu i go odszukać!!! obciążyć ich kosztami tej akcji.