Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
21 maja 2018

TBS "Daszek" przystępuje do inwestycji

TBS "Daszek" przystępuje do inwestycji

TBS „Daszek” podpisał umowę z firmą P.B. "Dombud" S.A. z Katowic na budowę budynku wielorodzinnego przy ulicy Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Tym samym JTBS "Daszek" Sp. z o.o. przystępuje do realizacji inwestycji.

Budynek, który będzie mieścił się w dzielnicy Zdrój, ma mieć 27 mieszkań, ich powierzchnia waha się od 50 do 80 metrów kwadratowych. Lokatorzy mogą wybierać pomiędzy lokalami posiadającymi 2-4 pokoje. Dziewięć mieszkań to lokale dwupoziomowe, będą się mieścić na ostatnim III piętrze. Lokale zostaną oddane nowym najemcom w stanie „pod klucz”, czyli w pełni gotowe do zamieszkania. W pokojach na podłogach będą panele, podłogi w przedpokojach, kuchni i łazienkach zostaną wyłożone płytkami ceramicznymi. Ściany pokoi będą pomalowane na biało, kuchnie i łazienki - wykończone płytkami ceramicznymi. Każdy lokal otrzyma niezależne ogrzewanie gazowe, kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz tak zwany biały montaż to jest umywalki, wanny lub kabiny prysznicowe, zlewozmywak w kuchni. Co istotne wszystkie kuchnie w bloku są przestrzenne z oknem. Mieszkania wyposażone będą również w kompletną infrastrukturę teletechniczną. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

"Kierownik budowy nie wytrzymał i odszedł" "Kierownik budowy nie wytrzymał i odszedł"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
menager23.05.2018 15:38

Kolejne marnotrawstwo środków podatnika!!!

fifarafa22.05.2018 19:32

Całkiem fajne mieszkanka 80m kw. W "wielkim" Rybniku, jak budują blok z mieszkaniami 34 m i 50 m to nazywają to APARTAMENTOWCEM. Megalomani.

Hmmm 22.05.2018 18:57

No i popłynie kasiurka do pewnego pana H. :)

Szebuś22.05.2018 14:41

Uderz w stół a PeŁowcy się odezwą ... żal mi was zawistne polaczki.... co nie zrobisz to i tak będzie źle. Na Syberię jak wam tu nie pasuje!!!

Gość22.05.2018 11:53

Radny Klimczak zadowolony pewnie...

Gość22.05.2018 10:03

Ja uważam, że dobrze się dzieje, że budujemy.:)

Seboc22.05.2018 7:29

Ale trzeba spelnic warunki dochodowe osoba ktora dobrze zarabia dostanie negatywna odpowiedz lub tez w czasnie zacznie lepiej zarabiac i nara.

Pokaż wszystkie opinie (28)