Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
22 maja 2018

Boniek gratuluje awansu do I ligi jastrzębskiej drużynie

Boniek gratuluje awansu do I ligi jastrzębskiej drużynie
fot. Andrzej Klocek

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, legenda polskiej piłki nożnej, gratuluje drużynie GKS 1962 Jastrzębie awansu do I ligi.

- Moje gratulacje wyrażam w imieniu władz polskiego Związku Piłki Nożnej, a także w imieniu własnym. Mam nadzieję, że Wasza obecność w następnym sezonie na pierwszoligowym boisku będzie upływała pod znakiem atrakcyjnej gry oraz wielu zwycięstw. W nowym sezonie i nie tylko nowym, życzę wszystkim związanym z klubem Jastrzębie, stabilności finansowej, wysokiej formy sportowej oraz kulturalnego dopingu ze strony kibiców. Mam nadzieję, że oprócz walki na pierwszoligowych boiskach skoncentrujecie swoje siły na odcinku szkolenia dzieci i młodzieży. Miasto, w którym urodził się i wychował nasz reprezentant Polski Kamil Glik, jest zobowiązane, by „dostarczać” kolejnych piłkarzy w biało-czerwonej koszulce - napisał Zbigniew Boniek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stadion Miejski jednym z najbrzydszych w Polsce? Stadion Miejski jednym z najbrzydszych w Polsce?

GKS Jastrzębie gromi Sandecję 5:0 GKS Jastrzębie gromi Sandecję 5:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość02.06.2018 18:11

już jest następny Szymek Żurkowski