Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
22 maja 2018

Boniek gratuluje awansu do I ligi jastrzębskiej drużynie

Boniek gratuluje awansu do I ligi jastrzębskiej drużynie
fot. Andrzej Klocek

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, legenda polskiej piłki nożnej, gratuluje drużynie GKS 1962 Jastrzębie awansu do I ligi.

- Moje gratulacje wyrażam w imieniu władz polskiego Związku Piłki Nożnej, a także w imieniu własnym. Mam nadzieję, że Wasza obecność w następnym sezonie na pierwszoligowym boisku będzie upływała pod znakiem atrakcyjnej gry oraz wielu zwycięstw. W nowym sezonie i nie tylko nowym, życzę wszystkim związanym z klubem Jastrzębie, stabilności finansowej, wysokiej formy sportowej oraz kulturalnego dopingu ze strony kibiców. Mam nadzieję, że oprócz walki na pierwszoligowych boiskach skoncentrujecie swoje siły na odcinku szkolenia dzieci i młodzieży. Miasto, w którym urodził się i wychował nasz reprezentant Polski Kamil Glik, jest zobowiązane, by „dostarczać” kolejnych piłkarzy w biało-czerwonej koszulce - napisał Zbigniew Boniek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS 1962 Jastrzębie mistrzem II ligi! GKS 1962 Jastrzębie mistrzem II ligi!

GKS 1962 Jastrzębie ma nowego sponsora GKS 1962 Jastrzębie ma nowego sponsora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość02.06.2018 18:11

już jest następny Szymek Żurkowski