Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
23 maja 2018

Czy w Jastrzębiu powstanie nowy stadion z aquaparkiem?

Czy w Jastrzębiu powstanie nowy stadion z aquaparkiem?
fot. UM Jastrzębie

Awans Zawodników GKS 1962 Jastrzębie do rozgrywek w I lidze na nowo przywołał pytania o budowę nowego stadionu dla piłkarzy. Obiektu sportowego z prawdziwego zdarzenia.

Prezydent Anna Hetman już wcześniej informowała, że w magistracie pracuje zespół, którego celem jest wyznaczenie, w jaki sposób miasto może dojść do realizacji inwestycji - stadion miejski, wraz z aquaparkiem i siłownią.

- Należy dokładnie określić, gdzie taki obiekt miałby powstać, ile należałoby mieć środków i w jakim terminie miasto mogłoby pozwolić sobie na ta inwestycję - wyjaśniała prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Otwierają tor rolkowy Otwierają tor rolkowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (50)
Daro26.06.2018 16:57

Stadion jest po co nowy lepiej te pieniądze wydać na przywrócenie kolei do miasta

ADAM Z H.. NIE GADAM24.05.2018 22:35

KIELBASA WYBORCZA !!!!!

GO..WNO POWSTANIE

Matka Polka24.05.2018 11:47

Lepiej zainwestujcie w przychodnie dla dzieci w okolicach turystycznej, jasnej, szkolnej!

Godzilla24.05.2018 9:16

My Emeryci i Renciści osiedla Staszica chcemy Agencję Towarzyską na wysokim poziomie usługowym standarty europejskie .

gość23.05.2018 22:23

Ale głupota!!! Pani Hetman proszę popatrzeć na przychody i wydatki Budżetu Miasta!!! Przestań bujać w przestrzeni publicznej, zejdź na ziemię i stań przy lustrze, pomyśl i nie obiecuj nic więcej!!! Proszę najpierw spełnić swoje obietnice z 2014 roku!!!

do Alex23.05.2018 21:37

Ty się od Salomona od.......

do godz. 18.2323.05.2018 21:32

Wszyscy logicznie myślący dostali szoku!!! To jest kolejna kiełbasa przedwyborcza podobnie jak bezpłatna Komunikacja dla Wszystkich Mieszkańców Miasta - cztery lata temu obiecała i do dziś nie wykonała!!! Czy nadal myśli, że znajdzie się głupi i jej obietnice kupi? Mieszkańcy to nie jej uczniowie ze szkółki. Dlaczego obiecuje kolejne inwestycje na koniec kadencji? To nie jest jej problem!!! Niech robi to na co "KASA" pozwala, a nie szpanuje!!! A co z jej obiecaną koleją - kiedy to nastąpi? Kadencja się kończy a ul. Mazowiecka nie dokończona!!!

Pokaż wszystkie opinie (50)