Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
23 maja 2018

Złodziej ukradł czekoladki nocą

Złodziej ukradł czekoladki nocą
fot. pixabay

W nocy z wtorku na środę policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł ze stacji benzynowej, znajdującej się przy al. Piłsudskiego cztery pudełka czekoladek.

- W środę około godziny 01:20 policyjny patrol natknął się na al. Piłsudskiego na 25-letniego mężczyznę, który na widok mundurowych chował coś pod koszulką. Okazało się, że są to cztery pudełka czekoladek. W tym samym momencie funkcjonariusze otrzymali komunikat oficera dyżurnego, że na jednej ze stacji benzynowych mężczyzna w szarej koszulce ukradł towar. Po dowiezieniu zatrzymanego na miejsce, pracownik stacji paliw potwierdził, że podejrzany ukradł cztery pudełka czekoladek na kwotę 160 zł. Pudełka były naruszone i nie nadawały się do sprzedaży - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W stosunku do zatrzymanego mężczyzny mundurowi sporządzili wniosek do sądu o ukaranie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
seboc23.05.2018 21:46

To był Janosik :-)

koko do Leszek23.05.2018 16:47

Kolego tyś to nie widział przebitki cenowej. Pewien Klub Nocny kupuje szampana za 6 zł w dyskoncie. A sprzedaje go za 300 zł. To jest dopiero przebitka. Ale czego nie robi się dla pań.

Leszek23.05.2018 12:38

Ale drugie te czekoladki.

Seboc23.05.2018 11:34

Cukierkowy zlodziej.