Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
23 maja 2018

Łukasz Kasza drugim kandydatem na prezydenta

Łukasz Kasza drugim kandydatem na prezydenta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prawo i Sprawiedliwość poinformowało o kolejnych kandydatach w wyborach samorządowych na stanowiska prezydentów miast. Wśród wymienionych znalazło się nazwisko Łukasza Kaszy, jako kandydata na Prezydenta Miasta Jastrzebie-Zdrój.

W środę przed południem obradował Komitet Polityczny Prawo i Sprawiedliwość w Warszawie. Po posiedzeniu został wydany komunikat, w którym czytamy m.in., że Łukasz Kasza został desygnowany na kandydata PiS na stanowisko Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. To już koniec spekulacji na ten temat. Sam zainteresowany do tego momentu nie potwierdzał swojego startu w wyborach samorządowych na to stanowisko.  

Łukasz Kasza jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, w tym roku ukończył aplikację adwokacką. W jastrzębskim samorządzie jest obecny od 2011 r., kiedy to w wieku 21 lat został radnym, zastępując Grzegorza Matusiaka, który zdobył mandat poselski do Sejmu. Obecnie jest przewodniczącym Rady Miasta, wcześniej piastował funkcję przewodniczącego Komisji Skarbu. Jest żonaty, ma jedno dziecko.

Wcześniej swoją kandydaturę na stanowisko Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój potwierdziła obecna prezydent Anna Hetman. Jak na razie nie są znani inni kandydaci do walko o fotel prezydenta naszego miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prezydent Hetman: "Nowa, lepsza jakość komunikacji" Prezydent Hetman: "Nowa, lepsza jakość komunikacji"

Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (126)
Stanek05.07.2018 14:31

Twarz myślą nie zmącona. Po wypowiedziach słychać lizusostwo i brak niezależności! Na dodatek z PiS-u. :) Oby mieszkańcy mieli odrobinę rozumu!

Monica15.06.2018 12:49

Moim zdaniem Łukasz Kasza jest na pewno lepszą opcją od obecnej p. Prezydent. Jest młody, inteligentny, ma ten polityczny zmysł. Nie bez powodu tak młoda osoba zostaje Przewodniczącym Rady Miasta. Jest bardzo opanowany, ale i stanowczy. To prawnik z krwi i kości. Dajmy mu szansę, a z pewnością przekonamy się, że to był dobry wybór.
M.

02.06 marsz przeciw przymusowi27.05.2018 12:57

A na kogo tu głosować? peło - poniżej wszelkiej krytyki. Jastrzębski - pis - prawie to samo...
Na ostatnich wyborach nie byłem, bo nikt nie reprezentował mojego zdania.
Być może dam szansę młodemu, aby uniezależnił się od destruktorów M.

Gość27.05.2018 1:20

Janecki był słabym prezydentem przez 12lat jego zarzadzania nic w jastrzebiu nie budowano moze po za ostatnimi 2 laty, pani Hetman to taka typowa kobieta chce by w miescie bylo ladnie jak u normalnej kobiety w domu robi, organizuje rozne atrakcje weekendowe, ale nie ma pomysłu i nie potrafi zwabidź do miasta inwestorów, jednym zdaniem.. nie wie jak poprawic budzet domu jakim jest nasze miasto. Natomiast Kasza, co o nim wiemy to taki 3 brat Matusiak licze ze jeszcze ktos wystartuje bo przez kolejna kadencje bedzie bieda az piszczy

Patriot26.05.2018 20:38

Kasza do kaszanki, buda do budy, związki na powązki.

Gość 26.05.2018 20:30

Zalezy ci na miescie trzymaj sie z dala od Matusiakow i pisu. Chcesz szybkiej kasy i kariery za kolesiostwo a nie kompetencje reprezentuj zgredow z pisu. Co wybral Kasza widzimy.

Hmmm 26.05.2018 19:37

Marek 14:11 ---no niestety :/ A trafność komentarza 11/10

Pokaż wszystkie opinie (126)