Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 maja 2018

Dzień Matki w wodzie i nie tylko

Dzień Matki w wodzie i nie tylko
fot. kb /jastrzebieonline

Chociaż Dzień Matki przypada dopiero w sobotę - 26 maja, to już w środę na basenie „Laguna” jastrzębskie panie świętowały. Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji zadbał o to, aby dla mam przygotować wiele atrakcji.

Dzień Matki inaczej? Dzień Matki na basenie? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował jastrzębskim mamom ciekawy sposób celebrowania swojego święta. Jak zwykle postawiono na rekreację - ćwiczenia w wodzie. Ale nie tylko! Panie otrzymały fachową poradę dietetyka. Każda z chętnych pań otrzymała szczegółowa analizę wskaźników zdrowotnych własnego organizmu, jak na przykład - tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, masę mięsni czy masę tkani kostnej. Fachowa porada dietetyka pozwoliła na wytycznie prozdrowotnego trybu życia. Oprócz tego panie skorzystały z masażu kręgosłupa i zabiegu na dłonie. Była kawa, herbata, czas na rozmowy. Dużym powodzeniem cieszył się pobyt w saunie.

Oczywiście, główną częścią programu były zajęcia w wodzie aquaaerobik, który niezmiennie cieszy się dużym powodzeniem wśród pań. Jastrzębskie mamy są aktywne i uczestniczą w zajęciach proponowanych przez MOSiR na basenie „Laguna”. Nie jest bowiem żadną nowością powiedzenie, że „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

- Staramy się jak tylko możemy uatrakcyjnić naszym paniom pobyt na basenie. W tygodniu zapraszamy na zajęcia z trampolin wodnych czy aquaaerobiku.  Do dyspozycji mamy również saunę. Z okazji Dnia Matki, Dnia Kobiet, Mikołajek organizujemy specjalny program. Oczywiście stawiamy na ruch i basen, ale staramy się zaproponować coś jeszcze. Tak, żeby panie miło spędziły czas w swoim gronie i chociaż na chwilę zapomniały o trudach dnia codziennego - mówiła jedna z organizatorek przedsięwzięcia.

Zajęcia sportowe na basenie „Laguna” to nie tylko sport. To wspólny czas spędzony w gronie osób, które lubią ze sobą przebywać, rozmawiać. W ten sposób mieszkanki z różnych części Jastrzębia poznają się, zawierają nowe znajomości. Zdarza się, że spotkania z basenu kontynuowane są później, nie tylko w wodzie.

Dzień Matki 2018 na basenie „Laguna” można uznać za udany. Jego uczestniczki mówiły, że w ten sposób miło spędzają czas, mogą odpocząć. To wszystko nie byłoby możliwe bez zaangażowania pracowników basenu, którzy nie tylko wpadli na pomysł organizacji tego szczególnego dnia, ale go przeprowadziły i zadbały o dobrą atmosferę.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
gość27.05.2018 12:05

Czy pracownice i dyrektora MOSiR też tam były???

Kaska27.05.2018 10:25

Święto dobry pomysł laguna musi zarabiać pozdrowienia ????????

Hmmm 26.05.2018 19:43

Nooo a co na to naczelny wytryskacz wiedzy wszelakiej---radiowiec? :)