Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 maja 2018

Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta

Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta
fot. KMP Jastrzębie

38-latek zamierzał popełnić samobójstwo. O tym zamiarze postanowił poinformować znajomego policjanta, do którego wysyłał sms.Udało się uratować desperata. 

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał w środę za pośrednictwem sms-ów informację, że 38-letni mężczyzna chce odebrać sobie życie. Mundurowy natychmiast podjął działania, których celem było zapobieżenie tragedii.

- Kryminalny natychmiast o wszystkim powiadomił dyżurnego jastrzębskiej komendy i sam rozpoczął poszukiwania desperata. W efekcie już po niespełna godzinie, odnalazł 38-latka w lesie, w okolicy Osiedla Przyjaźń. Mundurowi przewieźli go do szpitala na badania lekarskie - informuje oficer prasowy Bogusława Dudek, oficer prasowy jastrzębskiej policji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość25.05.2018 15:23

może informator to był i pod dupa się paliło więc zadzwonił do policjanta

Oko proroka25.05.2018 8:19

Nie chciał się zabić dla tego wysłał sms do policjanta

Gargamel25.05.2018 8:14

Jakby chciał to zrobic to by to zrobił.

egon25.05.2018 7:58

Następny debil robi sobie reklamę....ktoś kto chce popełnić samobójstwo to robi to w ciszy bez rozgłosu a nie stawia na nogi wszystkie służby bo wie że go uratują!!! oczywiście nie popieram takiego sposobu rozwiązywania problemów.

smolka25.05.2018 7:33

Ukartowany wzrost premii.