Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
25 maja 2018

Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta

Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta
fot. KMP Jastrzębie

38-latek zamierzał popełnić samobójstwo. O tym zamiarze postanowił poinformować znajomego policjanta, do którego wysyłał sms.Udało się uratować desperata. 

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał w środę za pośrednictwem sms-ów informację, że 38-letni mężczyzna chce odebrać sobie życie. Mundurowy natychmiast podjął działania, których celem było zapobieżenie tragedii.

- Kryminalny natychmiast o wszystkim powiadomił dyżurnego jastrzębskiej komendy i sam rozpoczął poszukiwania desperata. W efekcie już po niespełna godzinie, odnalazł 38-latka w lesie, w okolicy Osiedla Przyjaźń. Mundurowi przewieźli go do szpitala na badania lekarskie - informuje oficer prasowy Bogusława Dudek, oficer prasowy jastrzębskiej policji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zatrzymano handlarza  dopalaczami niosącymi śmierć Zatrzymano handlarza dopalaczami niosącymi śmierć

Niedoszły samobójca wisiał na parapecie Niedoszły samobójca wisiał na parapecie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość25.05.2018 15:23

może informator to był i pod dupa się paliło więc zadzwonił do policjanta

Oko proroka25.05.2018 8:19

Nie chciał się zabić dla tego wysłał sms do policjanta

Gargamel25.05.2018 8:14

Jakby chciał to zrobic to by to zrobił.

egon25.05.2018 7:58

Następny debil robi sobie reklamę....ktoś kto chce popełnić samobójstwo to robi to w ciszy bez rozgłosu a nie stawia na nogi wszystkie służby bo wie że go uratują!!! oczywiście nie popieram takiego sposobu rozwiązywania problemów.

smolka25.05.2018 7:33

Ukartowany wzrost premii.