Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
29 maja 2018

Fałszywy alarm na Poznańskiej. Wezwano pomoc

Fałszywy alarm na Poznańskiej. Wezwano pomoc
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek wczesnym popołudniem pod jeden z czteropiętrowych bloków przy ulicy Poznańskiej przyjechały cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz pogotowie gazowe.

Państwowa Straż Pożarna została zawiadomiona przez mieszkańców, którzy poinformowali, że czują na klatce schodowej zapach gazu. Strażacy przystąpili do sprawdzenia, skąd pochodzi niepokojący zapach. Szybko okazało się, że nie ma powodów do obaw. Przyczyna całego zamieszania była prozaiczna. Okazało się, zawiniła wysoka temperatura powietrza. Papa i lepik znajdujące się na dachu zaczęły się topić i wydzielać zapach, który nasunął mieszkańców skojarzenia z ulatniającym się gazem. Jednak strażacy wielokrotnie zapewniali, że w przypadku jakichkolwiek podejrzeń związanych z zagrożeniem tlenkiem węgla, należy powiadamiać PSP. Niebezpieczeństwo jest zbyt duże, aby je lekceważyć.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
koko29.05.2018 16:30

Bezpodstawne wezwali strazy powinno znaleźc swój finał albo mandatem albo w sądzie.

Ola29.05.2018 10:38

Straż powinna brać przykład z jastrzębskiej policji i karac mandatami za nieuzasadnione wezwanie albo sprawy kierować do sądu liczać na premie.

Radio Teheran29.05.2018 8:36

"Papa i lepik znajdujące się na dachu zaczęły się topić i wydzielać zapach"

To rzeczywiscie nie ma powodow do obaw. Lekkie podtrucie nie zaszkodzi.