Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
29 maja 2018

Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch

Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch fot. Policja.pl

To już kolejny przypadek, kiedy na terenie Jastrzębia znajdowany jest niewybuch z czasów II wojny światowej. Według mundurowych takie znaleziska zawsze mogą być niebezpieczne dla ludzi.

Scenariusz w takich sytuacjach jest taki sam - podczas prac budowlanych robotnicy odkrywają w ziemi metalowy przedmiot, przypominający pocisk. Wzywany jest policyjny patrol. Mundurowi stwierdzają, że jest to niewybuch z czasów II wojny światowej i wzywają saperów. Tak było i tym razem, kiedy w poniedziałek ok. godz. 12:28 robotnicy, którzy prowadzili swoje prace przy ul. Gagarina poinformowali Komendę Miejską Policji o swoich obawach.

- W ziemi znajdował się pocisk moździerzowy o wymiarach 35 cm długości i 10 cm szerokości.  Policjanci zabezpieczyli miejsce i wezwali saperów, którzy usnęli niewybuch - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!