Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 maja 2018

33-latek chciał popełnić samobójstwo. Teraz treźwieje

33-latek chciał popełnić samobójstwo. Teraz treźwieje
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci interweniowali we wtorek około godziny 21:18 wobec 33-letniego mężczyzny, który miał myśli samobójcze.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała informację, że mieszkaniec bloku przy ulicy Karola Miarki chce popełnić samobójstwo. Policjanci mieli problemy z wejściem do mieszkania, dlatego wezwano strażaków. Udało się im nawiązać kontakt z mężczyzną, który otworzył mieszkanie.

- Mężczyzna powiedział policjantom, że ma problemy emocjonalne i myśli samobójcze. Znajdował się pod wpływem alkoholu, miał ponad 3 promile w organizmie. Ze względu na to, że istniało zagrożenie jego zdrowia i życia został przewieziony na badania do szpitala, a następnie do wytrzeźwienia - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Arek30.05.2018 7:27

Dać alkoholikowi wysoką grzywnę!

koko29.05.2018 16:29

Wypałować to.

max29.05.2018 14:13

inżynier BOLEK bo tak to działa u każdego alkoholika. Najpierw jest przyjemność a potem już tylko zwiększa się dawki bo wczesniejsza przyjemność jest nieosiągalna. A potem się rąbie w głowie, występują omamy, drgawki i marskość wątroby. Miłego upojenia życze :)

inzynier BOLEK29.05.2018 14:09

ja jak pije to stan upojenia sprawia mi przyjemność....