Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
30 maja 2018

Kto podpala śmieci na jastrzębskich osiedlach?

Kto podpala śmieci na jastrzębskich osiedlach?
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W ostatnim czasie Państwowa Straż Pożarna interweniuje w związku z pożarami pojemników na śmieci, znajdujących się na naszych osiedlach.

Do płonących śmietników, w nocy z poniedziałku na wtorek, na osiedlu 1000-lecia (przy bloku numer 13) została wezwana Państwowa Straż Pożarna. Jednostki bardzo szybko poradziły sobie z ogniem. Co było jego powodem? Starszy kapitan Daniel Lebioda, z PSP, mówi, że najprawdopodobniej było to podpalenie. To już nie pierwsza taka sytuacja w naszym mieście, kiedy ktoś podpala pojemniki na śmieci.                                               

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
mieszkam w bloku z nią04.06.2018 12:46

To chyba ta sama z morda jak kubeł na śmieci. Cały czas morda otwarta na oścież. W bloku słychać ją non stop. Lepsza jak radiowęzeł na kopalni.
Na mnie za zwrócenie jej uwagi już 2 razy wzywała policję. Czekam aż trafię jak będzie wypita i z dziećmi.

kierowca opelka.31.05.2018 15:10

Tałzen to wielka jedna patologia. Często przebywam u kolegi na garażu na końcu osiedla.
Jest jedna babka ok 30 lat 2 dzieci vectra mąż. Co się pojawi to wiecznie mordę o coś drze. Dzieci nastawione bojowo na ojca i na wszystkich. A ten biedak musi wszystkich tachać do domu. No a mamuśka często w stanie zimnym albo prawie zimnym. Z opowieści kolegi i jego sąsiadów z garaży dowiaduję się że policja i SM to częste numery na które wydzwania grożąc wszystkim do okola.
Czekam aż tylko mnie się czepi bo nie jestem mieszkańcem tego osiedla a wjeżdżam pod garaże.

Ot taki TAUZEN.

jozek ze slaskiej31.05.2018 6:56

Wcale się nie dziwie, że ktoś to podpala, jak firma raz wywozi śmieci raz nie, nie raz kosze pod blokiem stoją kipią i śmierdzą przez cały weekend, bo nikt ich nie opróżnia.

emeryt31.05.2018 5:38

My płacimy za wszystko;za wywóz,sortowanie a ktoś inny to p.......ściąga śmieci kasę bierze i zadowolony.Czy ktoś policzył ile Jastrzębianie płacą miesięcznie? i kto pasie się tymi pieniędzmi!

02.06 wawa walcz z faszyzmem szczepień!30.05.2018 23:40

Olga, nie masz racji. Jak zadzwonisz na policje i powiesz, że ktoś coś podpala, to nie mogą "olać" tematu. Jak się boisz, "zastrzeż" sobie numer. I pomyśl, jak TY kiedyś będziesz potrzebować pomocy, to też nikt nie zadzwoni, bo "po co mieć problemy"...

Smolka30.05.2018 22:43

Ola prawde mowi.

Monit30.05.2018 20:05

Straż miejska dysponuje monitoringiem. Wydano na to bardzo dużo pieniędzy. Nie zwróciły się choćby w odnalezieniu sprawców niestosownych zachować, bądź wykroczeń. Czy w SM ktoś dyżuruje, obserwuje. Na pewno nie. Jest wiele miejsc monitorowanych ale występki przygłupów nie są karane. A jak nie są, to można pozwalać sobie na więcej.
Czy Pani Prezydent zechce, w końcu, zająć się tym tematem choć przez chwilę? Czy zwróciła uwagę swoim podwładnym organizującym dni Jastrzębia, aby dźwięki ze stadionu nie ogłuszały okolicy? Czy koncert będą się kończyć punkt 22:00 i bez pokazów ogni sztucznych? Pieniądze wydawane na ten głupi popis można przeznaczyć na lepsze cele. Wiem, że mieszkańcy ul. Turystycznej i Zielonej mają już ustalone działania przeciw takiej władzy, która nie szanuje mieszkańców miasta.

Pokaż wszystkie opinie (15)