Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 maja 2018

Kto podpala śmieci na jastrzębskich osiedlach?

Kto podpala śmieci na jastrzębskich osiedlach?
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W ostatnim czasie Państwowa Straż Pożarna interweniuje w związku z pożarami pojemników na śmieci, znajdujących się na naszych osiedlach.

Do płonących śmietników, w nocy z poniedziałku na wtorek, na osiedlu 1000-lecia (przy bloku numer 13) została wezwana Państwowa Straż Pożarna. Jednostki bardzo szybko poradziły sobie z ogniem. Co było jego powodem? Starszy kapitan Daniel Lebioda, z PSP, mówi, że najprawdopodobniej było to podpalenie. To już nie pierwsza taka sytuacja w naszym mieście, kiedy ktoś podpala pojemniki na śmieci.                                               

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
mieszkam w bloku z nią04.06.2018 12:46

To chyba ta sama z morda jak kubeł na śmieci. Cały czas morda otwarta na oścież. W bloku słychać ją non stop. Lepsza jak radiowęzeł na kopalni.
Na mnie za zwrócenie jej uwagi już 2 razy wzywała policję. Czekam aż trafię jak będzie wypita i z dziećmi.

kierowca opelka.31.05.2018 15:10

Tałzen to wielka jedna patologia. Często przebywam u kolegi na garażu na końcu osiedla.
Jest jedna babka ok 30 lat 2 dzieci vectra mąż. Co się pojawi to wiecznie mordę o coś drze. Dzieci nastawione bojowo na ojca i na wszystkich. A ten biedak musi wszystkich tachać do domu. No a mamuśka często w stanie zimnym albo prawie zimnym. Z opowieści kolegi i jego sąsiadów z garaży dowiaduję się że policja i SM to częste numery na które wydzwania grożąc wszystkim do okola.
Czekam aż tylko mnie się czepi bo nie jestem mieszkańcem tego osiedla a wjeżdżam pod garaże.

Ot taki TAUZEN.

jozek ze slaskiej31.05.2018 6:56

Wcale się nie dziwie, że ktoś to podpala, jak firma raz wywozi śmieci raz nie, nie raz kosze pod blokiem stoją kipią i śmierdzą przez cały weekend, bo nikt ich nie opróżnia.

emeryt31.05.2018 5:38

My płacimy za wszystko;za wywóz,sortowanie a ktoś inny to p.......ściąga śmieci kasę bierze i zadowolony.Czy ktoś policzył ile Jastrzębianie płacą miesięcznie? i kto pasie się tymi pieniędzmi!

02.06 wawa walcz z faszyzmem szczepień!30.05.2018 23:40

Olga, nie masz racji. Jak zadzwonisz na policje i powiesz, że ktoś coś podpala, to nie mogą "olać" tematu. Jak się boisz, "zastrzeż" sobie numer. I pomyśl, jak TY kiedyś będziesz potrzebować pomocy, to też nikt nie zadzwoni, bo "po co mieć problemy"...

Smolka30.05.2018 22:43

Ola prawde mowi.

Monit30.05.2018 20:05

Straż miejska dysponuje monitoringiem. Wydano na to bardzo dużo pieniędzy. Nie zwróciły się choćby w odnalezieniu sprawców niestosownych zachować, bądź wykroczeń. Czy w SM ktoś dyżuruje, obserwuje. Na pewno nie. Jest wiele miejsc monitorowanych ale występki przygłupów nie są karane. A jak nie są, to można pozwalać sobie na więcej.
Czy Pani Prezydent zechce, w końcu, zająć się tym tematem choć przez chwilę? Czy zwróciła uwagę swoim podwładnym organizującym dni Jastrzębia, aby dźwięki ze stadionu nie ogłuszały okolicy? Czy koncert będą się kończyć punkt 22:00 i bez pokazów ogni sztucznych? Pieniądze wydawane na ten głupi popis można przeznaczyć na lepsze cele. Wiem, że mieszkańcy ul. Turystycznej i Zielonej mają już ustalone działania przeciw takiej władzy, która nie szanuje mieszkańców miasta.

Pokaż wszystkie opinie (15)