Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
EkoOkna
1 czerwca 2018

Wygraj laptop, tablet lub aparat fotograficzny

Wygraj laptop, tablet lub aparat fotograficzny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Można wygrać laptop, tablet czy aparat fotograficzny. Wystarczy wziąć udział w „Korowodzie historycznym”, który będzie częścią tradycyjnego korowodu mieszkańców z okazji Dni Jastrzębia-Zdroju.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza grupy liczące co najmniej 10 osób do udziału w konkursie na przebranie i aktywny udział w korowodzie. Instytucje, organizacje, stowarzyszenia, inne grupy wyłonione w konkursie otrzymają atrakcyjne nagrody

I miejsce laptop, II miejsce tablet, III miejsce aparat cyfrowy. Zadaniem uczestników konkursu jest przebranie się w strój nawiązujący do jednego z następujących tematów: Czarny Jastrząb i jego świta,  Jastrzębski Kurort - Międzywojnie, 1963 - nadanie praw miejskich, Lata 70. napływ ludności, Strajki w latach 80., Lata 90. w Jastrzębiu-Zdroju, Jastrzębie-Zdrój dziś.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście. w Dziale Informacyjno-Bibliograficznym i Czytelni, ul Wielkopolska 1a, tel. 32 473 10 77 lub za pośrednictwem adresu mailowego: czytelnia@biblioteka.jastrzebie.pl   do 7 czerwca 2018 r. Regulamin oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.biblioteka.jastrzebie.pl

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę

Pierwszy dzień urodzin miasta za nami! Pierwszy dzień urodzin miasta za nami!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Radio Teheran01.06.2018 14:32

@KAZ
"Jak podzielić laptop na 10 osób?"

Nalezy wymienic w lombardzie na 10 flaszek.

KAZ01.06.2018 11:15

Jak podzielić laptop na 10 osób?

Radio Teheran01.06.2018 9:09

"Jastrzębie-Zdrój dziś"

Mozna sie przebrac za menela lub wyprowadzic libacje z Manhatanu na ulice.