Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°18°
1 czerwca 2018

Wygraj laptop, tablet lub aparat fotograficzny

Wygraj laptop, tablet lub aparat fotograficzny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Można wygrać laptop, tablet czy aparat fotograficzny. Wystarczy wziąć udział w „Korowodzie historycznym”, który będzie częścią tradycyjnego korowodu mieszkańców z okazji Dni Jastrzębia-Zdroju.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza grupy liczące co najmniej 10 osób do udziału w konkursie na przebranie i aktywny udział w korowodzie. Instytucje, organizacje, stowarzyszenia, inne grupy wyłonione w konkursie otrzymają atrakcyjne nagrody

I miejsce laptop, II miejsce tablet, III miejsce aparat cyfrowy. Zadaniem uczestników konkursu jest przebranie się w strój nawiązujący do jednego z następujących tematów: Czarny Jastrząb i jego świta,  Jastrzębski Kurort - Międzywojnie, 1963 - nadanie praw miejskich, Lata 70. napływ ludności, Strajki w latach 80., Lata 90. w Jastrzębiu-Zdroju, Jastrzębie-Zdrój dziś.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście. w Dziale Informacyjno-Bibliograficznym i Czytelni, ul Wielkopolska 1a, tel. 32 473 10 77 lub za pośrednictwem adresu mailowego: czytelnia@biblioteka.jastrzebie.pl   do 7 czerwca 2018 r. Regulamin oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.biblioteka.jastrzebie.pl

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tłumy na stadionie w drugim dniu Dni Jastrzębia 2019 Tłumy na stadionie w drugim dniu Dni Jastrzębia 2019

Przez miasto przejdzie korowód. Będą nagrody Przez miasto przejdzie korowód. Będą nagrody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Radio Teheran01.06.2018 14:32

@KAZ
"Jak podzielić laptop na 10 osób?"

Nalezy wymienic w lombardzie na 10 flaszek.

KAZ01.06.2018 11:15

Jak podzielić laptop na 10 osób?

Radio Teheran01.06.2018 9:09

"Jastrzębie-Zdrój dziś"

Mozna sie przebrac za menela lub wyprowadzic libacje z Manhatanu na ulice.