Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
1 czerwca 2018

GKS 1962 Jastrzębie ma nowego sponsora

GKS 1962 Jastrzębie ma nowego sponsora
fot. Andrzej Klocek

Zespół GKS 1962 Jastrzębie od przyszłego sezonu będzie miał kolejnego sponsora. Została nim regionalna marka z pogranicza polsko-czeskiego - Brackie Žatecký Pils. Producent piwa wesprze piłkarzy, którzy niedawno awansowali do I ligi.

- Wyniki ostatnich dwóch sezonów pokazują, że nasz klub rozwija się w dobrym kierunku, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Pokazaliśmy, że możemy być dobrym nośnikiem pozytywnych emocji. Po awansie do 1. ligi czekają nas nowe wyzwania, dlatego cieszymy się, że zyskaliśmy tak solidnego partnera, jak marka Brackie Żatecky Pils. Dzięki takiemu wsparciu możemy realizować następne ambitne cele i wspólne dawać kibicom kolejne powody do radości - mówi Dariusz Stanaszek, prezes GKS-u 1962 Jastrzębie.

Jako marka regionalna Brackie Żatecky Pils angażuje się w lokalne wydarzenia i wspiera inicjatywy bliskie mieszkańcom. Współpraca z GKS-em 1962 Jastrzębie to kolejny krok w budowaniu więzi z mieszkańcami. W ramach umowy logo Brackiego Żatecky Pils pojawi się na koszulkach meczowych zespołu, a marka będzie też obecna na całym stadionie. Umowa sponsorska zawarta została na rok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0 GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0

GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Piotr29.06.2018 6:43

Najlepsze będzie spadek do okręgowej ligi. Szkoda kasy na GKS. Dawać więcej kasy na hokej i siatkę. Cis zdobywają A nie jak piłkarze.

Kibic nie piknik24.06.2018 1:03

Zazdrosne i leniwe pipy sie nie udzielajcie. Jak grali w 4 lidze to chodziliście na pomarańcze pod hale a teraz pytacie ile kasy dali i ze kibice slabi. Gdzie wy byliscie kibice sukcesu. SłABE

Radio Teheran04.06.2018 14:43

"z pogranicza polsko-czeskiego"

Raczej polsko-slowackiego. Piwo jest z Brzeska.

04.06.2018 13:25

Klub się rozwija, szkoda że kibice to w większości małolaty bujające się po mieście w grupach i drące mordy cwaniaki. Póki nie zrobi się porządku z hołotą na stadionach to nasza piłka caly czas będzie na marnym poziomie.

Jastrzębski 03.06.2018 20:51

Awans jest pora zabrać się za wizerunek ten póki rodem z pietruchy

Gość03.06.2018 19:34

Jsw nie sponsoruje huliganstwa!!!

Rylok03.06.2018 13:09

Od dzisiej żera ino piwo Zatecke.

Pokaż wszystkie opinie (22)