Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 czerwca 2018

Jak urządzić miasto przyjazne kobietom?

Jak urządzić miasto przyjazne kobietom?
fot. kb

Jaka jest rola kobiet w mieście? Jakie mają pomysły na Jastrzębie? Czy czują się w nim dobrze? Odpowiedź, między innymi na te pytania, padnie podczas poniedziałkowego spotkania prezydent Anny Hetman, którego tematem będą kobiety. 

W poniedziałek, 4 czerwca, o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców w ramach cyklu „O mieście bez politykowania”. Prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman tym razem poświęci je kobietom.

Dyskusja toczyć się będzie wokół potrzeb jastrzębskich kobiet i ich rodzin, a w szczególności tego jak urządzić miasto, by było przyjazne i funkcjonalne. Spotkanie odbędzie się w sali 129A Urzędu Miasta. Zainteresowanych, zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej, zachęcamy do udziału i wyrażenia swojego głosu w dyskusji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
gość05.06.2018 12:14

Pytacie: "Jak urządzić miasto przyjazne kobietom? A ja pytam kiedy i jak zamierza pani prezydent urządzić przyjazne Miasta wszystkim Mieszkańcom??? Kiedy będzie np, darmowa komunikacja dla Wszystkich Mieszkańców obiecana cztery lata temu? Zamiast obiecywać proszę wykonać najpierw wszystkie poprzednie obietnice, a dopiero składać kolejne!!! Bardzo łatwo pani prezydent obiecuje, ale gorzej jest z wykonaniem!!! Mieszkańcy to nie przedszkolaki!!!

gość05.06.2018 10:57

Niemożna dzielić Społeczeństwa według lat, płci i upodobać jaśnie panującej.kilka rad!!! Co zrobiła przez te cztery lata prezydentury w zakresie - "Jak urządzić przyjazne miasto Mieszkańcom". Niech kończy kadencję i wraca skąd przyszła lub skorzysta z emerytury!!!

Szwagier04.06.2018 16:59

Co to za dzielenie społeczeństwa?!?!
Może by tak zainicjować dyskusję n/t "Jak urządzić przyjazne miasto mieszkańcom".

Radio Teheran04.06.2018 14:54

To miasto to nora, przyjazne jedynie jednostkom o osobowosci i oczekiwaniach kreta czy innego szczura.
Przepraszam Krecika.

gość04.06.2018 13:57

A po co ten frazes "bez politykowania"? Tym razem kolejna obiecanka dla kobiet? A co dla reszty Mieszkańców??? Kiedy będzie bezpłatna komunikacja dla Mieszkańców Miasta, którą pani Hetman obiecała w 2014 roku??? Niech najpierw wykona toco obiecała,kończy to co trzeba i mówiąc wprost - "koniec balu pani lalu"!!!

Gość04.06.2018 13:05

A jak urządzić miasto przyjazne mężczyznom?

Radio Teheran04.06.2018 12:50

@szczepionkowy faszyzm
"to czysto lewacki pomysł!"

Mieszkasz w Arabii Saudyjskiej?

Pokaż wszystkie opinie (9)