Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
TEB
4 czerwca 2018

Jak urządzić miasto przyjazne kobietom?

Jak urządzić miasto przyjazne kobietom?
fot. kb

Jaka jest rola kobiet w mieście? Jakie mają pomysły na Jastrzębie? Czy czują się w nim dobrze? Odpowiedź, między innymi na te pytania, padnie podczas poniedziałkowego spotkania prezydent Anny Hetman, którego tematem będą kobiety. 

W poniedziałek, 4 czerwca, o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców w ramach cyklu „O mieście bez politykowania”. Prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman tym razem poświęci je kobietom.

Dyskusja toczyć się będzie wokół potrzeb jastrzębskich kobiet i ich rodzin, a w szczególności tego jak urządzić miasto, by było przyjazne i funkcjonalne. Spotkanie odbędzie się w sali 129A Urzędu Miasta. Zainteresowanych, zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej, zachęcamy do udziału i wyrażenia swojego głosu w dyskusji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw

Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
gość05.06.2018 12:14

Pytacie: "Jak urządzić miasto przyjazne kobietom? A ja pytam kiedy i jak zamierza pani prezydent urządzić przyjazne Miasta wszystkim Mieszkańcom??? Kiedy będzie np, darmowa komunikacja dla Wszystkich Mieszkańców obiecana cztery lata temu? Zamiast obiecywać proszę wykonać najpierw wszystkie poprzednie obietnice, a dopiero składać kolejne!!! Bardzo łatwo pani prezydent obiecuje, ale gorzej jest z wykonaniem!!! Mieszkańcy to nie przedszkolaki!!!

gość05.06.2018 10:57

Niemożna dzielić Społeczeństwa według lat, płci i upodobać jaśnie panującej.kilka rad!!! Co zrobiła przez te cztery lata prezydentury w zakresie - "Jak urządzić przyjazne miasto Mieszkańcom". Niech kończy kadencję i wraca skąd przyszła lub skorzysta z emerytury!!!

Szwagier04.06.2018 16:59

Co to za dzielenie społeczeństwa?!?!
Może by tak zainicjować dyskusję n/t "Jak urządzić przyjazne miasto mieszkańcom".

Radio Teheran04.06.2018 14:54

To miasto to nora, przyjazne jedynie jednostkom o osobowosci i oczekiwaniach kreta czy innego szczura.
Przepraszam Krecika.

gość04.06.2018 13:57

A po co ten frazes "bez politykowania"? Tym razem kolejna obiecanka dla kobiet? A co dla reszty Mieszkańców??? Kiedy będzie bezpłatna komunikacja dla Mieszkańców Miasta, którą pani Hetman obiecała w 2014 roku??? Niech najpierw wykona toco obiecała,kończy to co trzeba i mówiąc wprost - "koniec balu pani lalu"!!!

Gość04.06.2018 13:05

A jak urządzić miasto przyjazne mężczyznom?

Radio Teheran04.06.2018 12:50

@szczepionkowy faszyzm
"to czysto lewacki pomysł!"

Mieszkasz w Arabii Saudyjskiej?

Pokaż wszystkie opinie (9)