Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
Best Fit
4 czerwca 2018

Siedem zastępów strażackich gasiło pożar

Siedem zastępów strażackich gasiło pożar
fot. Jastrzębie Zdrój - Informacje Drogowe 24 H

W czasie długiego weekendu strażacy gasili pożar stodoły w sołectwie Moszczenica. Straty oszacowano na ok. 20 tys. zł.Nikomu nic się nie stało.

Jak informuje st.kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w  Jastrzębiu-Zdroju, zgłoszenie o pożarze wpłynęło 1 czerwca tuż przedgodz.20:00.

- W sąsiedztwie budynku przy ulicy Ranoszka, w którym składowano słomę i siano, znajdowały się dwa domy mieszkalne. Istniało więc niebezpieczeństwo, że zajmą się ogniem. Pożar został ugaszony ok. godz.00:31. Straty oszacowano na ok. 20 tys. zł. W akcji wzięło udział siedem zastępów strażackich - trzy PSP, trzy OSP, jeden zakładowej straży pożarnej. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - relacjonuje st.kpt. Daniel Lebioda.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie na Drodze Głównej Południowej Zderzenie na Drodze Głównej Południowej

Pożar mieszkania na ulicy Warmińskiej. Paliły się meble Pożar mieszkania na ulicy Warmińskiej. Paliły się meble

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Agnirszka07.06.2018 6:42

Go była stara opuszczona stodoła