Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 czerwca 2018

Siedem zastępów strażackich gasiło pożar

Siedem zastępów strażackich gasiło pożar
fot. Jastrzębie Zdrój - Informacje Drogowe 24 H

W czasie długiego weekendu strażacy gasili pożar stodoły w sołectwie Moszczenica. Straty oszacowano na ok. 20 tys. zł.Nikomu nic się nie stało.

Jak informuje st.kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w  Jastrzębiu-Zdroju, zgłoszenie o pożarze wpłynęło 1 czerwca tuż przedgodz.20:00.

- W sąsiedztwie budynku przy ulicy Ranoszka, w którym składowano słomę i siano, znajdowały się dwa domy mieszkalne. Istniało więc niebezpieczeństwo, że zajmą się ogniem. Pożar został ugaszony ok. godz.00:31. Straty oszacowano na ok. 20 tys. zł. W akcji wzięło udział siedem zastępów strażackich - trzy PSP, trzy OSP, jeden zakładowej straży pożarnej. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - relacjonuje st.kpt. Daniel Lebioda.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Agnirszka07.06.2018 6:42

Go była stara opuszczona stodoła