Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
4 czerwca 2018

Włamywacz zatrzymany. Grozi mu do 10 lat więzienia

Włamywacz zatrzymany. Grozi mu do 10 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie

23-latek specjalizował się w okradaniu działek i garaży. Jego łupem padł motocykl, sprzęt narciarski, wędkarski oraz elektronarzędzia. Teraz w więzieniu może spędzić 10 lat.

Do włamań do garaży przy ulicy Rybnickiej oraz na osiedlu 1000-lecia doszło pod koniec maja tego roku. Kryminalni namierzyli i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Jastrzębia.

- Łupem złodzieja padły przede wszystkim elektronarzędzia, sprzęt narciarski oraz wędki na ryby. Straty oszacowano na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Okazało się, że mężczyzna włamał się również na teren działki rekreacyjnej przy ulicy Korfantego, skąd skradł motocykl o wartości kilkuset złotych. Policyjni śledczy odzyskali większość łupu. Sprawa jest rozwojowa. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi maksymalnie do 10 lat więzienia - informuje mł.asp. Bogusława  Dudek, oficer prasowy jastrzębskiej Policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Seboc04.06.2018 19:24

Nie kradnij - wladza nie lubi konkurencji.

Jastrzębianin04.06.2018 18:21

Bez orzekania 10 lat pasozytowi. Ponadto 100 gum.

04.06.2018 17:37

Błysnąłeś jak pierd na tle nocy. Odpuść ze swoimi komentarzami.

KAZ04.06.2018 14:49

7 przykazanie - nie kradnij