Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
5 czerwca 2018

Blisko setka wolnych miejsc w przedszkolach

Blisko setka wolnych miejsc w przedszkolach
fot. pixabay

Od przyszłego roku szkolnego każde dziecko, którego rodzice wyrazili taką wolę znajdzie miejsce w publicznym przedszkolu. 

Jak informuje jastrzębski magistrat w tym roku nie było problemów z miejscami w przedszkolach dla najmłodszych jastrzębian. W sumie do tych placówek zapisało się 750 maluchów. Są jeszcze wolne miejsca. Urzędnicy zapewniają, że w tym roku nie było sytuacji, że ktoś nie otrzymał miejsca w przedszkolu. Natomiast mogło zdarzyć się tak, że nie wszyscy chętni dostali się do placówki przez siebie wybranej, zwykle znajdującej się najbliżej miejsca zamieszkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miejsc w przedszkolach nie zabraknie Miejsc w przedszkolach nie zabraknie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
do godz. 16.1806.06.2018 6:35

Spokojnie, faktem jest, że tak źle to było za panowania rządu PO-PS. Oni dbali tylko o własne interesy i swojaków, A NIE INTERES PUBLICZNY!!! Przed każdymi wyborami dużo obiecali, a potem nas olali!!! Rząd PiS spełnia swoje obietnice wyborcze i dba o interes publiczny. Uważam, że wszyscy Ich przeciwnicy i ludzie o wielkich dochodach nie powinni korzystać z tych przywilejów!!!

deja vu05.06.2018 16:18

Spokojnie, za 2,3 lata pojawią się w przedszkolach owoce miłości do 500+ a to będzie wysyp, klęska urodzaju! A przedszkola dla nich też będą darmowe. O elektorat dobrej zmiany trzeba zadbać...z kieszeni pracujących.

Radio Teheran05.06.2018 15:59

Od lat ilosc miejsc sie nie zwieksza, tylko ilosc dzieci maleje.
Za pare lat to tylko drony beda lataly po opuszczonym miescie bez ludzi a jedynym zakladem pracy bedzie UM.

art05.06.2018 14:48

To jest ogromny problem bo wynika z tego że tak mało jest dzieci, czyli niedługo nauczyciele stracą pracę a później bedziemy zamykać placówki, nie wiem dlaczego urząd tak się cieszy i nie widzi problemu

gość05.06.2018 10:51

Młodziw raz z rodzinami wyjechali za granicę i dlatego są wolne miejsca w przedszkolach. Jeżeli to wszystko będzie wyglądać jak obecnie to za chwilę będą wolne mieszkania, mała ilość szkół i przedszkoli, a w mieście zostaną emeryci i ci którzy nie mogą lub nie chcą wyjechać!!!

Prawdomowny05.06.2018 8:46

Nie ma problemu bo nie ma dzieci a nie ma ich bo ludzie stad wyjeżdżają.