Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 czerwca 2018

Kto podpala porodówkę?

Kto podpala porodówkę?

Mieszkańcy bloków znajdujących się w sąsiedztwie byłej porodówki przy ulicy Zdrojowej przyzwyczaili się do częstych pożarów tego obiektu. Kto i po co podpala ten budynek? 

Tematem zainteresowała się radna Alina Chojecka, która złożyła interpelację w tej sprawie. Radna zwraca uwagę na to, że w obiekcie tym dochodzi do systematycznego niszczenia  drzwi i okien przez osoby bezdomne, które dostają się do środka. Zauważa również, że obok budynku można spotkać uczniów palących papierosy. Alina Chojecka podkreśla, że konieczna jest interwencja u właściciela obiektu, tak aby odpowiednio go zabezpieczył.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Do Jan05.06.2018 15:04

Nareszcie, ktoś napisał rozsądnie. Jeśli takich jak Ty, jest więcej to mamy szansę na normalne miasto.
Jakieś nierozgarnięte "Olga" , "Seboc", " radio Teheran" pokazują jak wielu głupich mieszka w Jastrzębiu. Wydaje się, że jeszcze nie tak dawno to miasto miało rozsądnych, myślących mieszkańców. Rozumiejących co się dzieje i dlaczego.

TiC05.06.2018 13:32

Zdarzyć się może raz góra dwa, za każde kolejne pożary i incydenty powinien być ukarany właściciel i zarządca budynku za niedostateczne zabezpieczenie... pozatym stoi takie truchło i straszy... wyburzyć to i nie będzie problemu a i koszty akcji straży pożarnej nie będą wzrastać...

Gość05.06.2018 10:47

Radio Teheran... przez twoje komentarze to dopiero nie chce się mieszkać i żyć w tym mieście !!!

Leszek05.06.2018 9:45

Ktoś ma na ten budynek chrapkę.

Prawdomowny05.06.2018 8:50

Serce boli patrząc jak niszczeją zabytki w Jastrzebiu.

Seboc05.06.2018 8:39

Spanie kolo OWN nie poplaca.

Jan05.06.2018 8:01

Do Olga : Policja w tym czasie robi swoje, patroluje ulice naszego miasta, ściga przestępców, może poczytasz sobie stronę Jastrzębskiej policji. Mandaty ??? znasz trochę prawo to polecam lekturę kodeks wykroczeń !!! Ale jak przyjdzie co do czego to pierwsza dzwonisz !!!! Faktycznie właściciel czy zarządca budynku powinien odpowiednio zabezpieczyć posesję !!!!

Pokaż wszystkie opinie (10)