Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
6 czerwca 2018

Para śpiąca w aucie wzbudziła podejrzenia policjantów

Para śpiąca w aucie wzbudziła podejrzenia policjantów
fot. KMP Jastrzębie

Podczas policyjnego patrolu podejrzenia mundurowych wzbudziła para, która postanowiła zdrzemnąć się w aucie. Jak się okazało znaleziono przy nich narkotyki oraz wagę elektroniczną.

Jastrzębscy wywiadowcy, podczas patrolowania ulicy Piotra Skargi zauważyli volkswagena passata, wewnątrz którego spała kobieta i mężczyzna. Stróże prawa postawili ich wylegitymować. 

- W trakcie kontroli osobistej 31-latka, wywiadowcy znaleźli wagę elektroniczną, dużą ilość gotówki oraz 216 tabletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator i sąd - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Irena06.06.2018 17:12

Wszystkie wypowiedzi tutaj świadczą o upadku umysłowym komentujących. To świadczy fatalnie o mieszkańcach. Chyba, że to nie są mieszkańcy tylko rezydenci.

Dlaczego ??? 06.06.2018 17:10

Takie coś jak typ tytułujący się "inżynier ..." zabiera głos. Jest jednym z meneli umysłowych niszczących miasto. Mieliśmy kilka zapytań kim jest ten ... ? Odpowiedzieliśmy bo wiemy.
Tak, tak znamy cię i wiemy co sobą reprezentujesz. Masz jakieś kompleksy, że sam się obwołałeś tytułem inżynierskim?

Smolka do Seboc06.06.2018 11:45

Tak miala 84 lata

Seboc06.06.2018 10:24

A dziewczyna miala powyzej 15 roku ?

inzynier BOLEK06.06.2018 9:03

my z moja nie raz spalismy na jastrzebiu na dziko i nic ... nie robcie sensacji lewaczki :)

Oko proroka06.06.2018 8:40

Okazuje się że mocny sen szkodzi

Ukontentowany Prestidigitator06.06.2018 8:18

W trakcie osobistej kontroli znaleźli wagę? Gdzie miał schowaną?