Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
TEB
7 czerwca 2018

W Jastrzębiu powstanie Rada Kobiet

W Jastrzębiu powstanie Rada Kobiet
fot. UM Jastrzębie

Pokłosiem spotkania prezydent Anny Hetman z mieszkankami Jastrzębia jest decyzja o powołaniu do życia Rady Kobiet.

Ostatnie spotkanie prezydent Anny Hetman z cyklu „O mieście bez politykowania" dotyczyło miejsca kobiet w Jastrzębiu. Panie chętnie przyjęły zaproszenie do magistratu i wzięły udział w dyskusji. Jednym z zagadnień było to, jak uczynić miasto przyjazne kobietom, a zatem i ich rodzinom.

- Paniom, które uczestniczyły w spotkaniu z cyklu "O mieście bez politykowania" serdecznie dziękuję za budującą i owocną dyskusję na temat miasta. Drogie jastrzębianki, to już pewne, w Jastrzębiu tworzymy Radę Kobiet. Wasz głos ma znaczenie i musi być słyszalny! - komentowała po spotkaniu prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw

Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Rylok 11.06.2018 10:16

I sexmisja bydzie !

kobieta10.06.2018 8:45

Rada Kobiet to twór społeczny, który ma za zadanie czuwać nad potrzebami kobiet w mieście. W przeciwieństwie do związków zawodowych górników różnych maści, te kobiety decydują się tylko na społeczną pracę bez żadnych profitów. Przyslij swoją żonę, kolezankę, przyjaciólkę a nie pluj na tych, którzy chcą coś zrobić dla naszego ,miasta.

do godz. 23.2309.06.2018 9:35

W radzie miasta na 23. radnych jest aż 8. kobiet, czyli ponad 1/3, ale za tą z bardzo wysoką średnio w wieku, a co do merytoryki to szkoda gadać!

Gość08.06.2018 7:53

Idz do prezydenta i zapytaj drzwi otwarte

gośc08.06.2018 4:52

Widać, że ta Izabela pełni rolę jej osobistej asystentki i podtrzymuje na duchu, bo takie są potrzeby. Jej zadania wykonuje wydział urzędu. Dla niej utworzono ten sztuczny twór, takiego stanowiska nigdy nie było w urzędzie. Czy Rada miasta przyznała jej dodatkowy etat na ten cel? Jeżeli nie, to na jakiej podstawie ogłosiła konkurs na to stanowisko i dlaczego tak mało go nagłośniła i .....?

Gość07.06.2018 23:23

Rade mężczyzn juz mamy w radzie miasta i efekty oplakane

gość07.06.2018 17:26

A co tam robią pracownice urzędu? Czy to będzie rada kobiet dla pracowników i wielbicielek pani prezydent? Czekamy na radę mężczyzn, ale bez politykowania!!!

Pokaż wszystkie opinie (17)