Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
7 czerwca 2018

W Jastrzębiu powstanie Rada Kobiet

W Jastrzębiu powstanie Rada Kobiet
fot. UM Jastrzębie

Pokłosiem spotkania prezydent Anny Hetman z mieszkankami Jastrzębia jest decyzja o powołaniu do życia Rady Kobiet.

Ostatnie spotkanie prezydent Anny Hetman z cyklu „O mieście bez politykowania" dotyczyło miejsca kobiet w Jastrzębiu. Panie chętnie przyjęły zaproszenie do magistratu i wzięły udział w dyskusji. Jednym z zagadnień było to, jak uczynić miasto przyjazne kobietom, a zatem i ich rodzinom.

- Paniom, które uczestniczyły w spotkaniu z cyklu "O mieście bez politykowania" serdecznie dziękuję za budującą i owocną dyskusję na temat miasta. Drogie jastrzębianki, to już pewne, w Jastrzębiu tworzymy Radę Kobiet. Wasz głos ma znaczenie i musi być słyszalny! - komentowała po spotkaniu prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Rylok 11.06.2018 10:16

I sexmisja bydzie !

kobieta10.06.2018 8:45

Rada Kobiet to twór społeczny, który ma za zadanie czuwać nad potrzebami kobiet w mieście. W przeciwieństwie do związków zawodowych górników różnych maści, te kobiety decydują się tylko na społeczną pracę bez żadnych profitów. Przyslij swoją żonę, kolezankę, przyjaciólkę a nie pluj na tych, którzy chcą coś zrobić dla naszego ,miasta.

do godz. 23.2309.06.2018 9:35

W radzie miasta na 23. radnych jest aż 8. kobiet, czyli ponad 1/3, ale za tą z bardzo wysoką średnio w wieku, a co do merytoryki to szkoda gadać!

Gość08.06.2018 7:53

Idz do prezydenta i zapytaj drzwi otwarte

gośc08.06.2018 4:52

Widać, że ta Izabela pełni rolę jej osobistej asystentki i podtrzymuje na duchu, bo takie są potrzeby. Jej zadania wykonuje wydział urzędu. Dla niej utworzono ten sztuczny twór, takiego stanowiska nigdy nie było w urzędzie. Czy Rada miasta przyznała jej dodatkowy etat na ten cel? Jeżeli nie, to na jakiej podstawie ogłosiła konkurs na to stanowisko i dlaczego tak mało go nagłośniła i .....?

Gość07.06.2018 23:23

Rade mężczyzn juz mamy w radzie miasta i efekty oplakane

gość07.06.2018 17:26

A co tam robią pracownice urzędu? Czy to będzie rada kobiet dla pracowników i wielbicielek pani prezydent? Czekamy na radę mężczyzn, ale bez politykowania!!!

Pokaż wszystkie opinie (17)