Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 czerwca 2018

Autobusy firmy Warbus nie wpuszczone do zajezdni PKM

Autobusy firmy Warbus nie wpuszczone do zajezdni PKM
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę autobusy firmy Warbus nie zostały wpuszczone do zajezdni PKM. Powodem miało być nieopłacenie należności za parking. 

Wczoraj rano  mieszkańcy zauważyli, że autobusy przewoźnika, który świadczy usługi komunikacyjne na terenie Jastrzębia, parkowały na placu przed zajezdnią Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej przy ulicy Przemysłowej.  Co było tego powodem?

- Rzeczywiście autobusy firmy Warbus nie otrzymały zgody na wjazd na parking znajdujący się na terenie PKM. Prezes zdecydował się wypowiedzieć umowę, ponieważ przewoźnik nie regulował opłat za korzystanie z miejsca postojowego. Dalszy rozwój sytuacji zależy od  wyników rozmów, jakie są prowadzone pomiędzy PKM a Warbusem - powiedział rzecznik MZK Rafał Jabłoński. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

MZK wypowiada umowę firmie Warbus MZK wypowiada umowę firmie Warbus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
KAZ08.06.2018 20:01

@Radio. Popieram Twoją wypowiedź.

Radio Teheran08.06.2018 11:14

@......
"kto wytłumaczy mi ten fenomen"

Zapomniales o drugim najwiekszym przemysle w miescie: urzedach.
UM zyje wlasnym zyciem, srodki wplacane w postaci podatkow, w glownej mierze ida na utrzymanie UM, 1600 pracownikow, budynkow, pojazdow, zadrukowywanego papieru, itp.

Warbus08.06.2018 9:47

Firma zwana Warbus posiada pakiet ABC - Absolutny Brak Czegokolwiek, kasy, zaplecza, kierowców, autobusy są w opłakanym stanie,nie powinny poruszać się po drogach ponieważ stwarzają zagrożenie dla zdrowi i życia pasażerów, pojawił się niejaki K.Kierowcy z firmy zwanej Warbus miejcie się na baczności.Pranie mózgu macie zapewnione.

Gość08.06.2018 9:05

@ do ......
Dziś o 8:07


Tak jest tylko małe ale. Co cokolwiek w Jastrzębiu się robi to firmy z obcych miast to robią i wyprowadzają pieniądze. Począwszy od oczyszczania poprzez remonty na doradzaniu w UM skończywszy.

KAZ08.06.2018 9:02

@Pasażer 7.52. Spoko. Za takie pieniądze to kierowca wszędzie znajdzie robotę i nie będzie się musiał użerać z takimi głupimi pasażerami jak ty.

......08.06.2018 8:07

Miasto w którym podatki ( chyba) płacą trzy kopalnie ma problem z ogarnięciem 15 autobusów . To miasta w których nie ma zakładów przemysłowych powinny nie istnieć , a jest wręcz odwrotnie kto wytłumaczy mi ten fenomen.

Pasażer 08.06.2018 7:52

Do PKM : Ty nie koleżanka ani kolega Trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość Jak się nie podoba to proszę wziąć odprawę i się zwolnić

Pokaż wszystkie opinie (24)