Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
8 czerwca 2018

Msza za tragiczne zmarłych górników

Msza za tragiczne zmarłych górników

Na początku maja w kopalni Zofiówka zginęło pięciu górników. Akcją ratunkową, jedną z najtrudniejszych w górnictwie, żyła cała Polska. Teraz przyszedł czas pożegnania ze zmarłymi.

Jastrzębska Spółka Węglowa poinformowała, że w niedzielę, 10 czerwca o godzinie 12.30 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła (na górce) w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych górników w kopalni Zofiówka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
wierzący.10.06.2018 8:40

Sumienie gryzie tych, którzy źle mówią o Kościele założonym przez Chrystusa, dlatego ciągle wymawiają mu zbieraną kasę. Oby ich Pan Bóg odnalazł w porę. Pamiętaj człowieku: Tylko z Bogiem możesz być w pełni szczęśliwy. Inaczej, to tylko namiastka szczęścia. Tak jesteśmy stworzeni i żadna nienawiść do Boga tego nie zmieni.

KAZ08.06.2018 23:24

@oko proroka. A po co chodzisz do kościoła? W jakim celu? Gdzie jest twój Bóg? Gdzie znajdę Jezusa? W jakim celu rzucasz kasę? Dlaczego tzw wielką sobotę adorujac krzyż rzucasz kasę do koszyczka obok krzyża? Zmartwie Cię. I ja i Adolf Hitler będziemy zbawieni. Dlaczego? Bo Bóg kocha każdego człowieka. Ale ty tego nie zrozumiesz bo kościół zrobił ci pranie mózgu.

KAZ08.06.2018 23:17

Katolicy. Rzucajcie kasę na tacę. Będziecie zbawieni.

stachu08.06.2018 22:43

Spoczywajcie w pokoju chłopaki . [*]

Do KAZ08.06.2018 13:58

Czy ktoś Cię zmusza do uczestnictwa w tej Mszy Św. i w dodatku żebyś coś dał na tacę?

Oko proroka08.06.2018 12:12

Każ ja chodzę na mszę św do kościoła, i nigdy niktnie mi pieniędzy z kieszeni nie zabrał a tak prosto mówiąc Ci którzy nie chodzą mają najwięcej do powiedzenia

inzynier BOLEK08.06.2018 9:36

spoczywajcie w pokoju bracie górnicy !

Pokaż wszystkie opinie (9)