Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
8 czerwca 2018

Pomóżcie bezdomnym zwierzętom

Pomóżcie bezdomnym zwierzętom
fot. pixabay

Schronisko dla bezdomnych  zwierząt  pomaga wyrzuconym z domów psom i kotom jak może. Boryka się jednak z trudnościami. Jednak jastrzębianie w łatwy sposób mogą je wesprzeć.

 

Wystarczy zrobić zakupy w sklepie Rossmann. Część należności za zakupione produkty zostanie przekazana jastrzębskiemu Schronisku dla bezdomnych zwierząt. Wszystko to w ramach kolejnej już edycji akcji „Pomagamy jak umiemy.

- Nasz cel to przekazanie wybranym przez Państwa organizacjom produktów o wartości 5 mln zł. O tym, jakie to będą produkty zdecydują same organizacje. W ten sposób najlepiej zostaną zrealizowane ich potrzeby - informuje Rossmann na swojej stronie internetowej.

Wśród placówek z terenu Śląska, które można wskazać, znalazło się również schronisko przy ulicy Norwida 50 w Jastrzębiu-Zdroju.  

- Pomagać jest naprawdę łatwo. Wystarczy, że podczas każdych zakupów w naszej drogerii użyją Państwo Wirtualnej Karty Klubu Rossmann. Każda taka transakcja to wsparcie lokalnych organizacji pomagających dzieciom, samotnym matkom, seniorom, zwierzętom - wyjaśniają koordynatorzy akcji.

Pomagać można  do 31 października. Wtedy to, po określeniu, jaka kwota została zebrana, schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Norwida otrzyma od sieci Rossmann listę produktów, które można  wybrać w ramach uczestnictwa w programie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie

JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów? JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
mk10.06.2018 11:41

Może miasto niech pomoże, zamiast wydawać na petardy i inne bzdury?

Olga08.06.2018 21:24

Ludzie ,jeżeli naprawde schronisko potrzebuje pomocy a miasta Jastzębie na finansowanie niestać gdyz pani hetman ciagle, to dajcie namiar a nie zarabiać Rosmanowi.

gość08.06.2018 15:26

Niech pani prezydent przeznaczy na ten cel kasę ze swojego "funduszu reprezentacyjnego". Poco dziadować. Schronisko w Szerokiej ma swoje środki więc w czym problem?

Do Smolka08.06.2018 13:30

I nie każdy człowiek, to istota jak widać rozumna. Nie żyjemy już w średniowieczu, gdzie uważano że kot wyżywi się sam i pija mleko. Koty nie wyżywią się same, dlatego żyją blisko ludzi i nie pijają mleka, bo to im szkodzi! Tylko idiota tak uważa!

Leszek08.06.2018 11:30

Promocja Rossmanna.
Schronisko to tylko przykrywka a liczy się jak tu ściągnąć klienta opróżnić mój portfel.
Normalne działanie niemieckich sklepów.

Smolka08.06.2018 10:17

Kot nie jest to zwierze bezdomne.