Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 czerwca 2018

Uwaga! Czad atakuje również wiosną

Uwaga! Czad atakuje również wiosną
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wydałoby się, że wraz z nadejściem wiosny i lata znika zagrożenie tlenkiem węgla. Nic bardziej mylnego. W weekend PSP interweniowała trzy razy w związku z tym zagrożeniem.

Pierwsza interwencja miała miejsce w piątek po godz.17:00 w bloku przy ulicy Andersa, w dzielnicy Zdrój. Powodem ulatniającego się tlenku węgla był niesprawny piecyk gazowy. Podczas kontroli przewodów spalinowych w budynku przy ulicy Wielkopolskiej strażacy stwierdzili obecność niebezpiecznego gazu i zalecili powiększenie otworów wentylacyjnych w drzwiach do łazienki. W sobotę PSP otrzymała zgłoszenie z ulicy Zielonej, gdzie mała ilość czadu znajdowała się we wszystkich mieszkaniach w pionie.

Strażacy ostrzegają, że wysokie temperatury powietrza oraz niskie ciśnienie powodują nieprawidłowy brak ciągu wentylacyjnego w blokach. Lokatorzy dla własnego bezpieczeństwa powinni zaopatrzyć się w czujniki gazu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Radio Teheran12.06.2018 8:49

@Smolka

To jest Wieczorka. Ktoras z kolei fala dekomunizacji ulic zmiotla dawna nazwe. Radni nie maja co robic, to sie pierdolami zajmuja.

Smolka11.06.2018 21:44

Co yo za andersa ulica jakas nowa ?