Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 czerwca 2018

Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach?

Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dobre wiadomości w sprawie Kamila Glika, który doznał kontuzji barku. Występ piłkarza z Jastrzębia na mundialu w Rosji stał pod znakiem zapytania. Lekarz Glika stwierdził, że zawodnik jest w stanie zagrać już w pierwszym meczu.

Kamil Glik doznał kontuzji barku na jednym z treningów reprezentacji Polski. Na początku lekarze twierdzili, że rehabilitacja potrwać może kilka tygodni. Okazuje się jednak, że stan Kamila Glika jest na tyle dobrze, że być może wystąpi na mistrzostwach. Tak stwierdził francuski profesor Pascal Boileau.

- Kamil Glik przez najbliższy tydzień powinien odpocząć. Będzie w stanie grać na mundialu od pierwszego meczu na sto procent. Jeśli Glik będzie się czuł gotowy, to znaczy, że jest gotowy - lekarz dla TVN24.

Przypomnijmy, że obrońca jest jednym z filarów kadry Adam Nawałki.

Sam Glik przyznaje, że będzie walczył do końca i chce zagrać na Mistrzostwach.

- Lekarze we Francji powiedzieli, że jest okej. Mogę ruszać ręką. Właściwie już mam pełen zakres ruchu. Dokładnie zbadali bark i powiedzieli, że z dużym prawdopodobieństwem mogę wystąpić na mundialu. Skoro oni, wybitni specjaliści tak twierdzą, to ja im wierzę, bo kto może wydać lepszą opinię? We wtorek obejrzy mnie jeszcze lekarz kadry Jacek Jaroszewski i zostanie podjęta ostateczna decyzja - powiedział Kamil Glik.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zwycięstwo GKSu z Radomiem. Zwrot akcji w drugiej połowie Zwycięstwo GKSu z Radomiem. Zwrot akcji w drugiej połowie

Odnowiono Stadion Miejski [video] Odnowiono Stadion Miejski [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Mokry Marian 30.06.2018 22:35

Już się lansuje samolotem za 8 mil Euro które dostali za to że przegrali. Dramat. Z buta a nie samolot !!!

bart50014.06.2018 9:13

Dziad, lansował się przez trzy tygodnie, robił sobie PR, Polska się nad nim litowała, wyruchał Kamińskiego i pojedzie.. co za bajzel, a na mistrzostwach pewno będzie kontuzjowany i znowu użalanie się nad nim, a Kamińskiego pewnie szlag trafi bo miał jechać, trener ma raka mózgu.

On12.06.2018 22:06

Pcha się wszędzie powoli rzygam glikiem jak doda.

mysz12.06.2018 15:55

lekarz naszej drużyny zaszantażował. Jeśli pojedzie Kamil to on rezygnuje.Takie to wszystko ambicjonalne.Szkoda

S12.06.2018 7:39

Jeżeli glik posypie się na mundialu z powodu barku, to wina trenera