Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 czerwca 2018

Marzy im się skatepark z prawdziwego zdarzenia

Marzy im się skatepark z prawdziwego zdarzenia
fot. pixabay

Wprawdzie Jastrzębie posiada już skatepark, ale zdaniem niektórych jest za mały i marzą o stworzeniu nowego. Takiego, który by stał się modnym miejscem, bijącym energią.

Skatepark - miejsce, które przyciąga ludzi aktywnych, ekstremalnych, chcących od życia czegoś więcej. Stworzenie w Jastrzębiu dużego, profesjonalnego skateparku to również stworzenie miejsca modnego, od którego bije energia, w którym można urządzać zawody na ogólnopolską skalę.

- Do jego budowy i promocji można zaprosić jedną z wiodących marek czy to akcesoriów sportowych czy to napojów energetycznych, co obniży koszty i bardzo ułatwi promocję. Skateparki znajdujące się w sąsiednich Żorach czy w Wodzisławiu są oblegane przez młodzież, nasz jastrzębski skatepark jest niestety za mały, aby pomieścić większą ilość zawodników. Być może niedługo przyjdzie dobry czas w naszym mieście na wykonanie takiej inwestycji - argumentuje Stowarzyszenie Miasto Sukcesu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skating Day - otwarcie toru rolkowego Skating Day - otwarcie toru rolkowego

Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
ed13.06.2018 22:57

do md
popieram co napisałeś. To skakanie, uderzania itd hulajnogami niszczy skatepark. Te dziury przy rampach też są dość duże. Nie wiem czy w regulaminie pisze o tym, że jest zakaz jeżdżenia na hulajnodze. dawno nie czytałam.

Gość12.06.2018 23:27

Przecież każdy wie, ze pod tą mylącą nazwą kryją się narodowcy. Tzn,-mam nadzieję ,że każdy wie,,,

md12.06.2018 22:05

Tylko skate park nie należy do najłatwiejszych bo nie każdy daje rade na nim pojeździć.Prawda jest taka że ten park posypał się przez skuterowców(hulajnogi).

Skate park - były12.06.2018 14:33

Jastrzębski jest tak kiepski, że już nie można tu spotkać młodzieży. Są mam dzieciaki na hulajnogach. Każdy skok to głuchy łomot, bo konstrukcja jest wykonana z desek. To niebezpieczna konstrukcja. Co jakiś czas, trzeba je wymieniać, naprawiać. Konstrukcja powinna być wykonana z betonu. I oczywiście większa. Długo już nie byłem bo nie warto się męczyć i ryzykować, gdy lepsze są w pobliżu.
Jakieś "Radio Teh..." ma zwidy po ćpaniu i coś bełkocze od rzeczy.

M.12.06.2018 10:19

świetna sprawa , Żory, Wodzisław skeateparki z prawdziwego zdarzenia , czekamy na kolejny w Jastrzębiu.

gość12.06.2018 10:08

Jeżeli mają kasę i grunt to niech robią, a nie tylko obiecują!!!W czym problem - wybory się zbliżają i wszystkie lebiegi się uaktywniają!!!

Jan12.06.2018 8:07

A mnie się marzy kurna chata
Zwyczajna izba zbita z prostych desek
Żeby się odciąć od całego świata
Od paragonów, paragrafów i wywieszek
Zaszyć się w kącie w kupie liści
Tak, żeby tylko koniec nosa było widać
Nic nie zamiatać, nic nie czyścić
Nie kombinować, co się jeszcze może przydać

Pokaż wszystkie opinie (8)