Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
12 czerwca 2018

Marzy im się skatepark z prawdziwego zdarzenia

Marzy im się skatepark z prawdziwego zdarzenia
fot. pixabay

Wprawdzie Jastrzębie posiada już skatepark, ale zdaniem niektórych jest za mały i marzą o stworzeniu nowego. Takiego, który by stał się modnym miejscem, bijącym energią.

Skatepark - miejsce, które przyciąga ludzi aktywnych, ekstremalnych, chcących od życia czegoś więcej. Stworzenie w Jastrzębiu dużego, profesjonalnego skateparku to również stworzenie miejsca modnego, od którego bije energia, w którym można urządzać zawody na ogólnopolską skalę.

- Do jego budowy i promocji można zaprosić jedną z wiodących marek czy to akcesoriów sportowych czy to napojów energetycznych, co obniży koszty i bardzo ułatwi promocję. Skateparki znajdujące się w sąsiednich Żorach czy w Wodzisławiu są oblegane przez młodzież, nasz jastrzębski skatepark jest niestety za mały, aby pomieścić większą ilość zawodników. Być może niedługo przyjdzie dobry czas w naszym mieście na wykonanie takiej inwestycji - argumentuje Stowarzyszenie Miasto Sukcesu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaszalej na skate parku w wakacje Zaszalej na skate parku w wakacje

Jest pomysł na rodzinny park rozrywki w Jastrzębiu Jest pomysł na rodzinny park rozrywki w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
ed13.06.2018 22:57

do md
popieram co napisałeś. To skakanie, uderzania itd hulajnogami niszczy skatepark. Te dziury przy rampach też są dość duże. Nie wiem czy w regulaminie pisze o tym, że jest zakaz jeżdżenia na hulajnodze. dawno nie czytałam.

Gość12.06.2018 23:27

Przecież każdy wie, ze pod tą mylącą nazwą kryją się narodowcy. Tzn,-mam nadzieję ,że każdy wie,,,

md12.06.2018 22:05

Tylko skate park nie należy do najłatwiejszych bo nie każdy daje rade na nim pojeździć.Prawda jest taka że ten park posypał się przez skuterowców(hulajnogi).

Skate park - były12.06.2018 14:33

Jastrzębski jest tak kiepski, że już nie można tu spotkać młodzieży. Są mam dzieciaki na hulajnogach. Każdy skok to głuchy łomot, bo konstrukcja jest wykonana z desek. To niebezpieczna konstrukcja. Co jakiś czas, trzeba je wymieniać, naprawiać. Konstrukcja powinna być wykonana z betonu. I oczywiście większa. Długo już nie byłem bo nie warto się męczyć i ryzykować, gdy lepsze są w pobliżu.
Jakieś "Radio Teh..." ma zwidy po ćpaniu i coś bełkocze od rzeczy.

M.12.06.2018 10:19

świetna sprawa , Żory, Wodzisław skeateparki z prawdziwego zdarzenia , czekamy na kolejny w Jastrzębiu.

gość12.06.2018 10:08

Jeżeli mają kasę i grunt to niech robią, a nie tylko obiecują!!!W czym problem - wybory się zbliżają i wszystkie lebiegi się uaktywniają!!!

Jan12.06.2018 8:07

A mnie się marzy kurna chata
Zwyczajna izba zbita z prostych desek
Żeby się odciąć od całego świata
Od paragonów, paragrafów i wywieszek
Zaszyć się w kącie w kupie liści
Tak, żeby tylko koniec nosa było widać
Nic nie zamiatać, nic nie czyścić
Nie kombinować, co się jeszcze może przydać

Pokaż wszystkie opinie (8)