Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
13 czerwca 2018

Można jeździć za darmo - wystarczy wymyślić dobrą nazwę roweru

Można jeździć za darmo - wystarczy wymyślić dobrą nazwę roweru
fot. UM Jastrzębie

Rowery miejskie wystartowały. Każdy chętny może korzystać z tego środka transportu. Wprawdzie 30 minut jazdy jest za darmo, jednak można w ogóle jeździć nimi bezpłatnie przez cały sezon. Jest jednak jeden warunek.

Urząd Miasta ogłosił konkurs na oryginalną nazwę jastrzębskiego roweru miejskiego. Aktualna to - Jastrzębski Rower Miejski. Chodzi o to, żeby to swoiste „imię” roweru było zachęcające do skorzystania z niego i łatwo wpadało w ucho. Swoje propozycje można nadsyłać do dnia 30 czerwca br. na adres e-mail promocja@um.jastrzebie.pl lub zgłaszać bezpośrednio w pokoju nr 102 A. Zwycięzcy będą mogli korzystać z roweru przez cały sezon bezpłatnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę wodny maraton rowerowy W sobotę wodny maraton rowerowy

Rowery czwartej generacji w Jastrzębiu Rowery czwartej generacji w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Gość14.06.2018 18:43

Do Radio Teheran

Masz rację. A na dodatek Jastrzębski urzędnik nie szanuje pieniędzy podatnika. Bo Jastrzębski urzędnik nie jest mieszkańcem Jastrzębia w większości tam zatrudnionych.

Radio Teheran14.06.2018 6:51

@tragedia

Nic nie rozumiesz. Ludzie sa zli, bo sa okradani przez urzednikow.
Nie ma zadnego powodu, by za 30 rowerow na 5 miesiecy placic az 220 tys. zl. Jastrzebski urzednik pieniedzy nie szanuje. Do tego okazuje sie, ze operator rowerow dostarczyl bubel, tym sie tez zaden urzednik nie przejal.

Seboc13.06.2018 23:04

"Gorąca Aneta". Każdy by wtedy chciał pedalowac i pocałować .

KAZ13.06.2018 21:58

Tour de France. To jest nazwa. Europejska.

Gość13.06.2018 21:35

Mercedes go nazwę !

smerf12513.06.2018 20:45

Hetman koronny. I jak?

tragedia13.06.2018 19:51

Głupota i słoma z butów wszystkich krytykantów powala. Nic nie pasuje. Wszędzie takie rowery są. Nigdzie nie ma 7-12 przerzutek, lusterka ludzie chcieli, koszyki ludzie chcieli, siedziska dla dzieci chcieli, to tak zrobili w tym roku. Nie ma - źle, jest - źle. Związkowcy, pisowcy lub nieudacznicy niedowartościowani tylko tak mówią i reagują.

Pokaż wszystkie opinie (19)