Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
13 czerwca 2018

Kamil Glik jedzie na mundial!

Kamil Glik jedzie na mundial!
fot. JastrzebieOnline.pl

Spekulacje zostały przecięte. To pewne, że będziemy mogli oglądać Kamila Glika podczas meczów na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Ta informacja ucieszy zapewne nie tylko jastrzębskich kibiców. 

W ubiegły poniedziałek Kamil Glik uszkodził bark. Jego uczestnictwo w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji wydało się być niemożliwe. Piłkarz jednak poddawał się intensywnej rehabilitacji, która przyniosła efekty. Kamil Glik przeszedł badania lekarskie w Nicei, gdzie lekarze zdecydowali, że zawodnik może wziąć udział w mistrzostwach. Jastrzębianin powinien być gotowy na trzeci mecz reprezentacji Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Polska kupuje coraz więcej węgla z zagranicy Polska kupuje coraz więcej węgla z zagranicy

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Piłkarze 06.07.2018 20:37

zarabiają za dużo, Dużo za dużo. Nasi sportowi medaliści mieli znacznie gorsze warunki treningów a jednak okazywali się najlepsi. Dobrze, że p. Kamil daje coś od siebie naszemu miastu. To się chwali.

Mokry Marian 30.06.2018 22:36

Wstyd.

Smolka30.06.2018 14:53

Nic nie ugral a lata helikopterem. Powinien wracac z warszawy ale z buta.

Rupert27.06.2018 11:00

Byle kaska się zgadzała
Ciemny naród wszystko kupi !

S26.06.2018 13:03

Ciekawe w jakiej reklamie teraz wystąpi, pewnie jakiejś masci

Rylok 25.06.2018 10:22

Kamil wraca z mundialu!

KAZ19.06.2018 23:21

Nic się nie stało. Polacy nic się nie stało.

Pokaż wszystkie opinie (15)