Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
14 czerwca 2018

Anna Hetman Przewodniczącą MZK

Anna Hetman Przewodniczącą MZK

Anna Hetman została wybrana przez Zgromadzenie Międzygminnego Związku Komunikacyjnego stosunkiem głosów 8 - "za" , 1 - "przeciwko". Dotychczasowy przewodniczący MZK Janusz Buda złożył rezygnację. 

- Dziś powierzono mi przewodniczenie w zarządzie Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Mam pełną świadomość, że podejmuję się trudnego i niezmiernie odpowiedzialnego wyzwania. W MZK nadszedł czas na konkretne działania i branie odpowiedzialności za organizację transportu zbiorowego. Gminy członkowskie muszą wykazać pełne zaangażowanie realizując bardzo ważne, dla całego regionu zadanie.

Nie możemy doprowadzić do stagnacji. Komunikacja w regionie musi sprawnie funkcjonować a Związek dobrze ją organizować. Oczekuję od członków zarządu realnej współpracy, bo tylko wówczas moje przewodniczenie ma sens. Liczę, że większość Zarządu będzie popierać moją wizję funkcjonowania związku. Nadmienię, że obecna sytuacja jest ewenementem w historii związku. Nigdy dotąd prezydent Jastrzębia-Zdroju nie uczestniczył bezpośrednio w działaniach MZK. Stanowisko miasta reprezentował każdorazowo zastępca z uwagi na rozległe obowiązki prezydenta - mówi prezydent Anna Hetman. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (53)
Gość18.06.2018 5:27

Do 21 :57, jak się rodziłeś to położna się pomyliła, zamiast klepnąć cię w pupę, klepła cię w głowę, i stąd to wrażenie że masz opłacany ZUS.

Do 10.4817.06.2018 22:24

Korab ty jesteś czy Gerard? Polecam życie w trzeźwości.

Gość17.06.2018 21:57

Do gosc 17:50.
Obserwujac strone zus (wlasne konto) wszystko mi sie zgadza, ale widze ze tobie w glowie nie.

Gość17.06.2018 17:50

Do gość z 15:59, gość z Gdańska zrobił tobie pranie mózgu?

Gość17.06.2018 15:59

Do gosc 11:34.
Jestem kierowca warbusa. Mam placone skladki, wyplaty na czas, zadne kursy ktore 9bsluguje warbus nie odpadly, chyba ze liczysz te gdzie byly biegi i miasto bylo zakorkowane. Nie znasz sytuacji to nie siej fermentu.

Gość17.06.2018 11:34

Drodzy recenzenci, czytając komentarze, twierdzę, iż nieliczna grupa recenzentów zna temat działania MZK, że jest dyrektor MZK, pan B. L. z Żor, który jest odpowiedzialny za organizację komunikacji i odpowiedzialny za przyjęcie oferty przetargowej firmy zwanej Warbus, która w niejasnych okolicznościach wygrała przetarg, która nie posiada zaplecza technicznego, nie płaci kierowca składek ZUS, składek ubezpieczeniowych, składek zdrowotnych, nie płaci leisingu za autobusy, robi to MZK, nie rozlicza się z biletow, ma niesprawne autobusy, niesprawne klimy, wypadają kursy nie ponosząc kar, do tego stanu przyczyniła się również komisja przetargową. Jest nadzieja ze wszystkie te uchybienia ujrzą światło dzienne. Pani Prezydent została przewodnicząca Zarządu MZK i będzie Pani miała pełny wgląd do dokumentów i finansow MZK, bo też ciekawe jest gdzie znika kasa podatników, miliony złotych. Poczekajmy na efekty pracy, później będzie czas na ocenę pracy Pani Prezydent. Liczę na to że w końcu prawda wyjdzie na jaw i osoby które do tego doprowadziły /B. L. i Komisja Przetargową MZK/będą pociągnie do odpowiedzialności.

do pedagog17.06.2018 11:01

Nie wybiorę, co zrobiła przez 4 lata?

Pokaż wszystkie opinie (53)