Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
15 czerwca 2018

Pożar w bloku przy ulicy Północnej

Pożar w bloku przy ulicy Północnej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W Czwartek w godzinach popołudniowych doszło do pożaru bloku przy ulicy Północnej. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wczoraj w godzinach 18-19 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w bloku przy ulicy Północnej. Na miejsce skierowano cztery zastępy strażackie. Paliło się w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie były składowane odpady łatwopalne. Strażacy musieli wyważyć drzwi, aby wejść do środka  Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Teraz mundurowi wyjasniają czy było to podpalenie czy też ogień  zaprószył się samoistnie. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Robert R16.06.2018 23:33

Ten detektyw to podobno jest niezly. Fajnie traktuje panie.

KAZ15.06.2018 9:55

Miasto płonie.

Radio Teheran15.06.2018 7:36

Palil sie ten cud architektory, z ktorego cala Polska sie smieje.