Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 czerwca 2018

W niedzielę koncert muzyki filmowej

W niedzielę koncert muzyki filmowej
fot. pixabay

Orkiestra Kameralna ARTIS pod batutą Jean-Claude`a Hauptmanna (dyrygenta Zespołu Śląsk) wystąpi w kościele ewangelicko-augsburskim z koncertem muzyki filmowej.

Tego wyjątkowego koncertu będzie można posłuchać w niedzielę, 17 czerwca, o godz. 17.00. Zabrzmią najpiękniejsze muzyczne tematy ze znanych filmów polskich i zagranicznych. W repertuarze znajdą się przeboje z produkcji takich, jak „Misja”, „Lista Schindlera”, „Pianista”, „Forrest Gump”, „Piraci z Karaibów”, „Gladiator”, „Dom”, „Polskie drogi.

Natomiast w poniedziałek, 18 czerwca, przed publicznością zaprezentują się aktorzy Teatru Dobrego Serca z Warszawy w rodzinnym spektaklu teatralnym „Emmanuel”. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 17.00.

Wydarzenie organizowane jest z okazji jubileuszu 55-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu. Przedsięwzięcia realizowane są przy pomocy środków budżetowych miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
KAZ15.06.2018 19:19

@Radio. Szlifierka kątowa o wiele lepszy daje efekt.

Radio Teheran15.06.2018 15:45

Jo to juz wola jak kombajn brusi, niz to buczenie.

KAZ15.06.2018 10:16

Miasto imprezuje.