Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
16 czerwca 2018

Dwóch nastolatków z Jastrzębia zatruło się dopalaczami

Dwóch nastolatków z Jastrzębia zatruło się dopalaczami
fot. pixabay

W sobotę dwóch nastolatków zatruło się dopalaczami. Ich stan jest ciężki. To już kolejne ofiary ostatniej fali dopalaczy, jaka przetoczyła się przez nasz kraj.  

Dwóch nastolatków z Jastrzębia-Zdroju zatruło się dopalaczami. Zostali znalezieni na klatce schodowej jednego z bloków na osiedlu 1000-lecia, ok. godz. 6:30. Natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego. Młodzi ludzie w wieku 15 i 16 lat byli nieprzytomni, zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2, a następnie do Instytutu Toksykologii w Sosnowcu. Ich stan jest ciężki.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
Suchy19.06.2018 10:55

Każdy z osiedla dobrze wie ,kto tym gównem chandlowal,nawet w biały dzień pod okiem rodziców i sąsiadów. Sam chodził wiecznie naćpany,a ci malolaci nie pierwszy raz brali od niego,teraz może im Tynk; pościł . Skorpion całą noc czynny starzy baluja, a malolaty chodzą po osiedlu do rana.

Seboc do Mariola18.06.2018 20:53

Mariola Mariola nie będące tylko cierpiące !

Mariola18.06.2018 19:32

Modlmy sie w takim razie za dusze w czyscu będące.

Krzysztof jarzyna że szczecina18.06.2018 18:59

Podobno zmarli.

KAZ18.06.2018 17:57

[*][*]

Gość18.06.2018 8:39

Są podłączeni do respiratora - nie wiadomo jak będzie z nimi

były z TAUZENA17.06.2018 23:04

W takim przypadku zaczynamy od karania rodziców za nie dostateczne wychowanie.
Bo co się dziwić jak rodzice nie potrafią wychować dzieciaka. Bo na odczepne dają mu do zabawy telefon w wieku 2 lat. 6 lat zaprowadza do przedszkola i niech przedszkolanka się martwi bo rodzic się nie zna na wychowaniu. Bo albo baluje albo trzeźwieje a dziecko wychowują dziadkowie i rodzina.
Co będzie w wieku 10 lat? co w wieku 16 lat jak najbardziej małolat szaleje? 21 lat rozbijanie się autem jak w sąsiednim wątku na portalu? A 30 a 40 lat. Zabijaka i rozrabiaka bo tak rodzice pozwolili mu się wychować?
TAUZEN zawsze był patologiczny i tak zostanie nie mieszkam tam już kilka lat i jestem zadowolony. Nie wiem jak teraz ale trza było spuścić z ceny i to mocno żeby się mieszkania pozbyć. A kto tam kupuje mieszkanie to chyba ma zadatek na patologię.

Pokaż wszystkie opinie (40)