Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
16 czerwca 2018

Dwóch nastolatków z Jastrzębia zatruło się dopalaczami

Dwóch nastolatków z Jastrzębia zatruło się dopalaczami
fot. pixabay

W sobotę dwóch nastolatków zatruło się dopalaczami. Ich stan jest ciężki. To już kolejne ofiary ostatniej fali dopalaczy, jaka przetoczyła się przez nasz kraj.  

Dwóch nastolatków z Jastrzębia-Zdroju zatruło się dopalaczami. Zostali znalezieni na klatce schodowej jednego z bloków na osiedlu 1000-lecia, ok. godz. 6:30. Natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego. Młodzi ludzie w wieku 15 i 16 lat byli nieprzytomni, zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2, a następnie do Instytutu Toksykologii w Sosnowcu. Ich stan jest ciężki.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wybrano  dyrektora jastrzębskiego szpitala Wybrano dyrektora jastrzębskiego szpitala

Bezpłatne badania w jastrzębskim szpitalu Bezpłatne badania w jastrzębskim szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
Suchy19.06.2018 10:55

Każdy z osiedla dobrze wie ,kto tym gównem chandlowal,nawet w biały dzień pod okiem rodziców i sąsiadów. Sam chodził wiecznie naćpany,a ci malolaci nie pierwszy raz brali od niego,teraz może im Tynk; pościł . Skorpion całą noc czynny starzy baluja, a malolaty chodzą po osiedlu do rana.

Seboc do Mariola18.06.2018 20:53

Mariola Mariola nie będące tylko cierpiące !

Mariola18.06.2018 19:32

Modlmy sie w takim razie za dusze w czyscu będące.

Krzysztof jarzyna że szczecina18.06.2018 18:59

Podobno zmarli.

KAZ18.06.2018 17:57

[*][*]

Gość18.06.2018 8:39

Są podłączeni do respiratora - nie wiadomo jak będzie z nimi

były z TAUZENA17.06.2018 23:04

W takim przypadku zaczynamy od karania rodziców za nie dostateczne wychowanie.
Bo co się dziwić jak rodzice nie potrafią wychować dzieciaka. Bo na odczepne dają mu do zabawy telefon w wieku 2 lat. 6 lat zaprowadza do przedszkola i niech przedszkolanka się martwi bo rodzic się nie zna na wychowaniu. Bo albo baluje albo trzeźwieje a dziecko wychowują dziadkowie i rodzina.
Co będzie w wieku 10 lat? co w wieku 16 lat jak najbardziej małolat szaleje? 21 lat rozbijanie się autem jak w sąsiednim wątku na portalu? A 30 a 40 lat. Zabijaka i rozrabiaka bo tak rodzice pozwolili mu się wychować?
TAUZEN zawsze był patologiczny i tak zostanie nie mieszkam tam już kilka lat i jestem zadowolony. Nie wiem jak teraz ale trza było spuścić z ceny i to mocno żeby się mieszkania pozbyć. A kto tam kupuje mieszkanie to chyba ma zadatek na patologię.

Pokaż wszystkie opinie (40)