Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
18 czerwca 2018

Na Przyjaźni była impreza!

Na Przyjaźni była impreza!
fot. kb /jastrzebieonline

W piątek mieszkańcy osiedla Przyjaźń miło zaczęli weekend. Na osiedlu odbył się festyn, podczas którego bawili się nie tylko najmłodsi, ale i dorośli. 

Festyny osiedlowe na Przyjaźni cieszą się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Tak było i w piątek, tym bardziej, że do wspólnej zabawy zachęcała prawdziwie letnia pogoda. Centralnym miejscem imprezy było boisko Kamila Glika.

Podczas festynu pojawili się mundurowi z Policji i Straży Miejskiej oraz Państwowej Straży Pożarnej, którzy przypominali dzieciakom zasady bezpieczeństwa. Jednak prawdziwą atrakcją była możliwość wejścia do radiowozu policyjnego czy samochodu strażackiego. Chętni cierpliwie w oczekiwali na swoją kolej. Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 wykonały tańce ludowe. Spore zainteresowanie wzbudził mecz piłkarski mieszkańcy vs. urzędnicy i chociaż najważniejsza była dobra zabawa, nie zabrakło ducha sportowej rywalizacji. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla urzędników. Do wspólnej zabawy porwała najmłodszych animatorka, której udało się okiełznać gromadkę maluchów.

- Nasze festyny zawsze stawiają na sport, dobrą zabawę oraz naukę na wesoło. Policjanci, strażnicy miejscy oraz strażacy w ciekawy sposób opowiadają najmłodszym, jak chronić się przed czyhającymi na nich niebezpieczeństwami.  Imprezy organizowane przez zarząd osiedla łączą mieszkańców. Jak widać biorą w nich udział najmłodsi, ich rodzice, dziadkowie. Nasze osiedle tętni wówczas życiem. Na Przyjaźni naprawdę dzieje się wiele dobrego - mówiła Izabela Dąbrowska, przewodnicząca Zarządu Osiedla Przyjaźń.

Zarząd Osiedla Przyjaźń dziękuje za pomoc przy organizacji festynu: Spółdzielni Mieszkaniowej Jas-Mos, Publicznemu Przedszkolu nr 3, Zespołowi Szkół Mistrzostwa Sportowego, Stowarzyszeniu dla Jastrzębia oraz Urzędowi Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę helikoptery nad OWN W sobotę helikoptery nad OWN

W niedzielę będą bezpłatne badania lekarskie W niedzielę będą bezpłatne badania lekarskie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Hmmm19.06.2018 7:17

radiowiec też jesteś permanentny---JEŁOP

Radio Teheran18.06.2018 8:42

Tam jest permanentna impreza