Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
17 czerwca 2018

Zatrzymano mężczyznę, który przekazał nastolatkom dopalacze

Zatrzymano mężczyznę, który przekazał nastolatkom dopalacze
fot. Polcija.pl

Policjanci zatrzymali 31-latka, który przekazał w sobotę dopalacze dwóm nastolatkom. Prokurator zdecyduje czy zostaną mu przedstawione zarzuty narażenia zdrowia i życia chłopaków.

O tym, że 31-latek jest mieszkańcem tego samego bloku na osiedlu 1000-lecia, co poszkodowani chłopcy, mundurowi dowiedzieli się z monitoringu. Dzielnicowy ustalił tożsamość nastolatków, kojarząc pozostawione przez nich rzeczy na klatce schodowej - czapkę besjsbolówkę i plecak. Natychmiast powiadomił o całym zdarzeniu rodziców.

Jak infromuje Policja, kiedy mężczyzna poczęstował młodych ludzi niebezpieczną substancją zaczęli się słaniać, a następnie stracili przytomność.  31-latek widząc to oddalił się z miejsca zdarzenia niepowiadamiając nikogo o tym, co się stało. Mundurowym udało się ustalić jego tożsamość i zatrzymać. Jednak niemożliwe było przesłuchanie go, ponieważ znajdował się pod wpływem substancji odurzającej.  Zatrzymany nie był wcześniej karany, pracuje zawodowo. Teraz prokurator zdecyduje czy przedstawić mu zarzut narażenia zdrowia i życia nastolatków. Grozi mu kara pozbawienia wolności 3-10 lat. 

Przypomnijmy, że dwóch nastolatków z Jastrzębia-Zdroju zatruło się w sobotę dopalaczami. Zostali znalezieni na klatce schodowej jednego z bloków na osiedlu 1000-lecia, ok. godz. 6:30. Natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego. Młodzi ludzie w wieku 15 i 16 lat byli nieprzytomni, zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2, a następnie do Instytutu Toksykologii w Sosnowcu. Ich stan jest ciężki. Są nieprzytomni, podłączeni do respiratora. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na drogach! Samochód dachował Uważajcie na drogach! Samochód dachował

Pijani rowerzyści zatrzymani przez drogówkę Pijani rowerzyści zatrzymani przez drogówkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
zołza z zofiówki20.06.2018 21:16

Ludzie wiedza i piszą a reszta świata co ...nie widzii ???!

KAZ19.06.2018 23:20

Nic się nie stało. Polacy nic się nie stało.

Gość19.06.2018 20:36

Może ktoś zajrzy do kasyna koło chimery

Gość19.06.2018 8:34

Może najwyższy czas przestać chronić miejscowych dilerów?

Prawdomowny19.06.2018 6:11

Bardziej chodzi o to, ze doskonale wiadomo z których kręgów wychodzi ten syf w miasto ale policja udaje, ze nie wie o co chodzi komentującym w tym tonie.

Do fenc18.06.2018 19:39

Do frenc myslisz że jak dadza zakaz handlu to cpuny beda sie sluchac haaa żenada

Frenc18.06.2018 18:03

Kiedy q...a PiS zajmie się by uregulować raz na zawsze zakaz handlu tym gownem?? Taka partia co kiboli nie rusza, a kibole sobie handlują później. Prawie wszystkie grupy przestepcze handlujace dragami to środowiska kiboli. Czy tak trudno wytepic to bydło??

Pokaż wszystkie opinie (21)