Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
18 czerwca 2018

Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala

Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Dobrze, że nie był to dzień powszedni, kiedy przed bramą szkoły można spotkać wielu uczniów. W niedzielę kierowca stracił panowanie nad busem i uderzył w bramę wjazdową 1 LO przy ul. Granicznej.

W niedzielę kierowca busa lini Jastrzębie - Katowice zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem. Kierowany przez niego bus przejechał przez rondo św. Barbary, a następnie uderzył w bramę wjazdową ZS nr 1, przy ulicy Granicznej. Pasażerowie - siedem osób, doznali potłuczeń i otarć. Zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 na badania. Policja ustala, co było powodem wypadku. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.  

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

SP nr 4 organizuje półkolonie SP nr 4 organizuje półkolonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość19.06.2018 8:33

Ile razy takiego busa jadącego na czołówkę można spotkać w Jastrzębiu? Przecież on musi wyprzedzić na zakręcie lub przed przejściem dla pieszych.

Gość19.06.2018 8:30

Pięćdziesiąt na godzinę , a nie opanował busa i takie zniszczenia.

Prawdomowny19.06.2018 6:02

Kierowców nie brakuje tylko maja gdzieś polskich dziadów, którzy płaca minimalna krajowa a zamiast podwyżek wola ściągać bydło z UA.

Gość18.06.2018 22:05

Kto się odważy dzwonić na policję jadąc tymże busem? Wszyscy siedzą potulnie ze strachu ,przecież alternatywy dla zdezelowanych busów nie ma. Niektóre komentarze świadczą o tym, że przewoźnik jest czujny i wyłapuje wszelką krytykę. Jastrzębie to dla niego żyła złota.

Gość18.06.2018 19:34

Do Hemisz

Nie podoba się to dzwoń na policję albo idź na piechotę. jaj Jedziesz i akceptujesz zachowanie kierowcy to jesteś wpół winny.

Szybki był18.06.2018 13:31

Przeleciał na wprost rondo. Na szczęście rosną tam ozdobne gęste krzaki, które wyhamowały pęd. To spowodowało, że uderzenie w płot nie było tak silne.
Nikomu nie brakuje kierowców. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności w tym zawodzie. To chyba nie dotyczy tego kierowcy. Przypadek nie znaczy celowy błąd lub złe zamiary.

do Leszek18.06.2018 13:12

Czy mieszkasz na wsi zabitej dechami gdzie wszędzie jest daleko, a wyjazd do sąsiedniej wsi oddalonej o 5 km to wyprawa życia? Napisz jeszcze, że to zemsta Boga i będzie wiadomo, że jesteś nikim.
Współczuję kierowcy i jego rodzinie oraz pasażerom. Jeśli stracił przytomność, to raczej nie z jakiegoś drobnego niedomagania organizmu.

Pokaż wszystkie opinie (14)