Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°16°
18 czerwca 2018

Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala

Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Dobrze, że nie był to dzień powszedni, kiedy przed bramą szkoły można spotkać wielu uczniów. W niedzielę kierowca stracił panowanie nad busem i uderzył w bramę wjazdową 1 LO przy ul. Granicznej.

W niedzielę kierowca busa lini Jastrzębie - Katowice zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem. Kierowany przez niego bus przejechał przez rondo św. Barbary, a następnie uderzył w bramę wjazdową ZS nr 1, przy ulicy Granicznej. Pasażerowie - siedem osób, doznali potłuczeń i otarć. Zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 na badania. Policja ustala, co było powodem wypadku. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.  

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na drogach! Samochód dachował Uważajcie na drogach! Samochód dachował

Pijani rowerzyści zatrzymani przez drogówkę Pijani rowerzyści zatrzymani przez drogówkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość19.06.2018 8:33

Ile razy takiego busa jadącego na czołówkę można spotkać w Jastrzębiu? Przecież on musi wyprzedzić na zakręcie lub przed przejściem dla pieszych.

Gość19.06.2018 8:30

Pięćdziesiąt na godzinę , a nie opanował busa i takie zniszczenia.

Prawdomowny19.06.2018 6:02

Kierowców nie brakuje tylko maja gdzieś polskich dziadów, którzy płaca minimalna krajowa a zamiast podwyżek wola ściągać bydło z UA.

Gość18.06.2018 22:05

Kto się odważy dzwonić na policję jadąc tymże busem? Wszyscy siedzą potulnie ze strachu ,przecież alternatywy dla zdezelowanych busów nie ma. Niektóre komentarze świadczą o tym, że przewoźnik jest czujny i wyłapuje wszelką krytykę. Jastrzębie to dla niego żyła złota.

Gość18.06.2018 19:34

Do Hemisz

Nie podoba się to dzwoń na policję albo idź na piechotę. jaj Jedziesz i akceptujesz zachowanie kierowcy to jesteś wpół winny.

Szybki był18.06.2018 13:31

Przeleciał na wprost rondo. Na szczęście rosną tam ozdobne gęste krzaki, które wyhamowały pęd. To spowodowało, że uderzenie w płot nie było tak silne.
Nikomu nie brakuje kierowców. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności w tym zawodzie. To chyba nie dotyczy tego kierowcy. Przypadek nie znaczy celowy błąd lub złe zamiary.

do Leszek18.06.2018 13:12

Czy mieszkasz na wsi zabitej dechami gdzie wszędzie jest daleko, a wyjazd do sąsiedniej wsi oddalonej o 5 km to wyprawa życia? Napisz jeszcze, że to zemsta Boga i będzie wiadomo, że jesteś nikim.
Współczuję kierowcy i jego rodzinie oraz pasażerom. Jeśli stracił przytomność, to raczej nie z jakiegoś drobnego niedomagania organizmu.

Pokaż wszystkie opinie (14)