Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
20 czerwca 2018

Jastrzębska Spółka Węglowa ma nowe graffiti

Jastrzębska Spółka Węglowa  ma nowe graffiti
fot. JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa na nowe graffiti przed swoją siedzibą. Jest ono dziełem wychowanków z Zespołu Ognisk Wychowawczych.

JSW zorganizowała dla dzieciaków z Zespołu Ognisk Wychowawczych warsztaty graffiti, którą poprowadziła firma NIETAK. Efektem zajęć był mural, który powstał przed siedzibą JSW.

 - Prowadzone  warsztaty graffiti składały się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Najpierw  uczestnicy zapoznali się z najważniejszymi terminami z zakresu sztuki ulicznej, zaprezentowali przykładowe malowidła, przybliżyli historię graffiti, a także omawiali techniki wykorzystywane w ramach malarstwa artystycznego. Po zakończeniu szkolenia  każdy z uczestników otrzymał  spreje do malowania i wspólnie z profesjonalistami stworzyli ogromne malowidło na przenośnej płycie osób, które zostanie przewiezione dzieciom do ogrodu przy ośrodku - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mario20.06.2018 14:21

Super że JSW pozwala odkryć młodzieży swoje talenty. Graffiti to przecież forma sztuki, niestety przez wielu niedoceniana