Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
20 czerwca 2018

Jastrzębianie kibicowali polskiej drużynie

Jastrzębianie kibicowali polskiej drużynie

Lodowisko Jastor, a dokładnie Jastrzębska Strefa Kibica była wypełniona po brzegi we wtorkowe popołudnie. Mieszkańcy przyszli kibicować polskiej drużynie.

Było prawie tak jak na stadionie piłkarskim. Jastrzębianom nie zabrakło energii i serca, aby kibicować polskiej drużynie w ich debiutanckim meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Mimo, że  rozgrywka miała miejsce w odległej Moskwie, to jednak niemałe emocje udzieliły się również w naszym mieście. Były okrzyki zagrzewające do walki, jęki zawodu przy stracie bramek i nadzieje do ostatniego gwizdka na poprawienie wyniku.

Mimo że pierwsze mecz okazał się niespodziewaną porażką, to jednak kibice nie odpuszczają. W niedzielę znowu spotykają się w Jastrzębskiej Strefie Kibica na lodowisku Jastor, aby dopingować naszych. Tym razem Polska zmierzy się z Kolumbią, początek o godz. 20:00. Areną sportowej walki będzie stadion w Kazaniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszyła Jastrzębska Strefa Kibica Ruszyła Jastrzębska Strefa Kibica

Piłkarze odwiedzili przedszkole Piłkarze odwiedzili przedszkole

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
KAZ28.06.2018 8:05

Dziś wszyscy na mecz. Kibicujemy Japoni.

Chętny wdowiec27.06.2018 22:36

Proponuję zamknąć strefę kibica. Zrobili już tak w innych miastach.

Janusz Tracz do grazyna27.06.2018 10:55

milcz dewotko :/

KAC25.06.2018 23:17

"Inwalida" glik nie dal rady ?

Grażyna ŻarkoGrażyna Żarko25.06.2018 17:05

Ludzie, kto to widział, żeby wyjść do meczu nie pomodliwszy się. Nie dziwię się że Polacy, taki katolicki kraj, przegrali. Nie wstydźcie się. Zróbcie ten znak krzyża tak jak to zrobili kolumbijczycy, a wtedy napewno wygracie. Szczęść Boże.

Rylok 25.06.2018 12:51

No bo chłopaki chcą oglądać mecze w 4K a tam tylko 2K !

Ko24.06.2018 23:26

Nie ma się co znęcać nad Nawałką PZPN umożliwił mu kilku tygodniowy pobyt w luksusach (Jurata Arłamów Soczi) wraz z grupą kolegów których nazwano sztabem szkoleniowym oraz celebrytów i inwalidów nazywanych piłkarzami Chłopcy wykorzystali sytuację, zabawili się a kiedy przyszło popracować przez 90 minut stwierdzili,że na tyle było ich stać Teraz pewnie przy drinkach w luksusowym hotelu sprawdzają ile wpłynęło na konta i gdzie spędzą lipcowe urlopy bo przecież byli 8 drużyną w rankingu

Nawalony24.06.2018 22:47

Po wciągnięciu Kolumbii nosem , Japończyków zjemy pałeczkami

Krzysztof jarzyna że szczecina24.06.2018 19:09

Polska gola taka jest kibiców wola.

Pokaż wszystkie opinie (18)